Yeni hard diske USB olmadan Windows 10 nasıl kurulur?

batuhan42

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Birkaç gün önce internetten yeni bir HDD aldım, bugün elime geldi ve şu an bende herhangi bir USB bellek ya da CD bulunmuyor. Tüm kırtasiyeler kapalı ve marketlerde yiyecek haricinde bir şey satmadıkları için yeni bir USB bellek almam mümkün değil. Yeni hard diskime nasıl Windows 10 sorunsuz bir şekilde kurabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon üzerinden alın hocam başka bir yolu yok. Marketten de alabilirsiniz.
Prime ile ertesi gün teslim ediyorlar bir bakın derim.

Son düzenleme:
SD kart varsa onla da yapabilirsiniz ama elinizde hiç harici sürücü yoksa haliyle kendi kendine yüklemek diye bir şey söz konusu olamıyor. (İnternet üzerinden alın.)

A101 açık oradan alabilirsiniz şahsen bizim buradaki A101 açık daha yeni 30 TL'ye 32 GB USB gördüm yani yakınsa gidin alın derim 20 30 TL bir şey idi.

Arkadaşın da dediği üzere SanDisk veya Kingston USB belleklerden alıp kurulum işinizi yapın diğerleri kurulum esnasında ısıdan veya bellekten kaynaklı durduruyor.

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Birkaç gün önce internetten yeni bir HDD aldım, bugün elime geldi ve şu an bende herhangi bir USB bellek ya da CD bulunmuyor. Tüm kırtasiyeler kapalı ve marketlerde yiyecek haricinde bir şey satmadıkları için yeni bir USB bellek almam mümkün değil. Yeni hard diskime nasıl Windows 10 sorunsuz bir şekilde kurabilirim? Şimdiden teşekkürler.
A101'den alabilirsiniz.

Geri
Yukarı