Yeni hat için operatör tavsiyesi

Hangi operatör tercih etmeliyim?

• Oy verenlerin toplamı
    46
Bölgeye göre hizmet kalitesi değişiyor fakat genel olarak Vodafone'u tavsiye etmem. Müşteri hizmetleri o kadar kötü ki tarifi mümkün değil. 3-5 lira fazla verip Turkcell kullanmak en iyisi. Bölgeye göre Türk Telekom da olabilir.

Katılıyorum. 5 sene kadar Turkcell kullandım. Biraz tuzlu geldiği için Vodafone'a geçtim. (O zamanlar öğrenciydim) Memnuniyet olarak soruyorsan, arkadaşın dediği gibi 3-5 lira fazla gelmeyecekse Turkcell en iyisi.

Yorumlarınız için teşekkürler. Hemen hemen her operatörle sorun yaşadım paket ve diğer avantajlar konusunda önerileriniz var mı? mesela Vodafone Yemeksepeti'nde indirim yapılıyor vs.

Turkcell'de GNÇ kullanıyorsanız paketinize göre ayda 4 veya 8 kere GetirYemek'te 10 TL indirim yapıyor. Her sipariş sonrası da 2 GB internet kazanıyorsunuz.
Ayrıca Paycell ile de yanlış hatırlamıyorsam her ay Burger King Big King menüsü %50 indirimliydi.

Çekim gücü istersen Turkcell, ucuzluk istersen Vodafone.

Ayrıca 3 kuruş diyorsunuz da arkadaşlar, ben şu anda Vodafone'da 7 GB ve 750 dakikaya ₺26 veriyorum, Turkcell'de 5 GB ve 1000 dk. ₺45. Nasıl bir 3 kuruş bu?

Çekim gücü istersen Turkcell, ucuzluk istersen Vodafone.

Ayrıca 3 kuruş diyorsunuz da arkadaşlar, ben şu anda Vodafone'da 7 GB ve 750 dakikaya ₺26 veriyorum, Turkcell'de 5 GB ve 1000 dk. ₺45. Nasıl bir 3 kuruş bu?
Bol sıfırlı 3 kuruş

Geri
Yukarı