Yeni hat için operatör tavsiyesi

quickLAT

Picopat
Daha fazla  
Merhaba yeni hat çıkartıcam ve operatörler ve hizmetleri vb. şeyler hakkında pek bir bilgim yok, deneyimlediyseniz falan veya bilginiz var ise acaba hangi operatör mantıklı olur? Fiyat açısından da çok yüksek olmazsa iyi olur.

Şöyle bir paket buldum yıllık 700 TL 70GB, 25000 Dakika ve 12000 dakika kullanabiliyormuşuz anladığım kadarıyla, peki bu dakika veya internet biter ise geri yükleyebiliyor muyuz bu paketi alırsam?

Ve 25000 dakika aşağı yukarı 16 gün mü yapıyor? 60 ile bölersek?

Son düzenleme:
Merhaba yeni hat çıkartıcam ve operatörler ve hizmetleri vb. şeyler hakkında pek bir bilgim yok, deneyimlediyseniz falan veya bilginiz var ise acaba hangi operatör mantıklı olur? Fiyat açısından da çok yüksek olmazsa iyi olur.

Şöyle bir paket buldum yıllıkk 700 TL 70GB, 25000 Dakika ve 12000 dakika kullanabiliyormuşuz anladığım kadarıyla, peki bu dakika veya internet biter ise geri yükleyebiliyor muyuz bu paketi alırsam?

Ek paket alabilirsiniz internet için. 25000 dakika kısmını anlamadım. 16 gün boyunca telefonla konuşmayacaksanız ya da çok uzun aramalar yapmıyorsanız yeterli olacaktır büyük ihtimal. Onun için de ek paket alabilirsiniz tabii.

Operatör konusunda bölgenizde çekim kalitesi en iyi operatör hangisi ise onu alabilirsiniz. Birden fazla iyi çeken varsa en ucuzunu alabilirsiniz.

Nereden bakabileceğim biyer var mı? Daha önce kendim hat çıkartmadım hiç pek bir bilgim yok.
Çevrenizdeki kişilere sorabilirsiniz. Turkcell genel olarak her yerde çeker fakat çok pahalıdır. Türk Telekom daha az yerde çeker ve biraz daha ucuzdur. Vodafone ise bu iki operatörden daha az çekim alanına sahiptir fiyatları ise ortalama denilebilir.

Bu arada yaşadığınız yerde Vodafone çekiyorsa internet üzerinden faturalı hat alırsanız ücretsiz veriliyordu bir ara isterseniz bir bakabilirsiniz.

Şöyle bir paket buldum yıllık 700 TL 70GB, 25000 Dakika ve 12000 dakika kullanabiliyormuşuz anladığım kadarıyla, peki bu dakika veya internet biter ise geri yükleyebiliyor muyuz bu paketi alırsam?

Fiyat çok uygun. Ama interneti bir anda bitirmemeye dikkat edin. Kota koyun. Aylık 6 GB'ı geçmeyin bence.

12000 dakika çok iyi bu arada. Hayli hayli yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı