Yeni Hat Önerisi

ŞahinGöz

Kilopat
Daha fazla  
Şu anda Türk Telekom faturalı paket kullanmaktayım. Fatura fiyatları belirsiz gelmekte farklı bir operatöre geçmek istiyorum. Sizce Turkcell mi Vodafone mu ?

Türk Telekom en ucuzu ama Vodafone'da çok avantajlı tarifeler oluyor. 45 liraya 10 GB internetli tarife vardı. Aynı zamanda yurtdışında kullanılabilen. Anneme 1000 dakika 1000 SMS ve 6 GB internet 28 liraya falan geliyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsini kullanmış biri olarak şahsi tecrübelerime göre;

Türk Telekom: Ucuz - kalitesiz.
Vodafone: Kısmen ucuz - kısmen kaliteli.
Turkcell: Pahalı - kaliteli.

Seçimini buna göre yap. Yaşadığın şehir/bölge de önemli elbette, merkezi yerlerde aradaki kalite uçurumu biraz kapanabiliyor.

İstanbul'da yaşıyorum. Operatörlerin paketlerine baktığımda Vodafone'un en makul olduğunu gördüm. Herhalde Vodafone'a geçeceğim.

Şu anda Türk Telekom kullanıyorum. Beni garip gurup şeylere abone ediyorlar. Virüs olmadığından emin oldum. Ve yaklaşık 1 hafta sonra tekrar abone ettiler bir şeye. Şikayetleri okudum, ve bu sorunu çözmediklerini söylediklerini de gördüm. En yakın zamanda ben de Vodafone`a geçmeyi düşünüyorum.
Vodafone iyidir. Ama Turkcell daha kaliteli sanırım. Türk Telekom bizzat diyebileceğim şekilde çöp.
Lifecell konusunu araştırabilirsiniz. Hoş bir şeye benziyor.

Vodafone kullanıyorum memnunum.

Paketim Freezon esnek faturasız 2 tarifesi kullanıyorum. (6 GB İnternet + 750 dakika + 5000 SMS)

SMS ellerinde kalmış galiba. :D

Türk Telekom < Vodafone < Turkcell
Fiyat ve kalite oranları bu şekilde. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı