Yeni hatlar ne zaman aktifleşir?

bugresearch

Decapat
Salı günü Vodafone internet sitesi üzerinden yeni bir hat sipariş ettim. Hattım elime ulaştı ancak üzerinden yaklaşık 36 saat geçmesine rağmen hala aktif görülmüyor. Sim kartı teslim eden görevli 24 saat içerisinde açılacağını söylemişti. Sizce bir problem mi söz konusu yoksa teknik bir yoğunluk mu?

Normalde 24 saat içinde açılır. Muhtemelen bir sıkıntı var müşteri hizmetlerini arayın çözerler.

Normalde 24 saat içinde açılır. Muhtemelen bir sıkıntı var müşteri hizmetlerini arayın çözerler.
Dostum işin ilginç yanı numarayı e-devletten sorguladığımda hattın taşındığını ve turkcell'in elinde olduğunu görüyorum. Eski numaraları satışa mı çıkartıyorlar?
Aynı sorunları yaşayanlar olabilir diye yazıyorum arkadaşlar. Hattım 48 saat geçmesine rağmen açılmadı. Meğer bana sattıkları numara zaten kullanımda olan bir numaraymış. Online İşlemler veya Müşteri Temsilcisi ile hiçbir sorunu çözemiyorsunuz. Böyle bir durum yaşayan olursa en yakın yetkili bayiye uğrasın.

Son düzenleme:
Salı günü Vodafone internet sitesi üzerinden yeni bir hat sipariş ettim. Hattım elime ulaştı ancak üzerinden yaklaşık 36 saat geçmesine rağmen hala aktif görülmüyor. Sim kartı teslim eden görevli 24 saat içerisinde açılacağını söylemişti. Sizce bir problem mi söz konusu yoksa teknik bir yoğunluk mu?
Hocam yeni hat ücretli mi

Geri
Yukarı