Yeni HDD'yi Windows görmüyor

B4lbazar

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Yeni aldığım HDD'yi aygıt yöneticisi ve BIOS'ta görüyorum fakat disk yönetiminde ayrılmamış olarak görünmüyor. Çözümü bilen yardımcı olabilir mi?

HDD diskin kablolarını tam taktığınızdan eminseniz farklı bir SATA yuvasına HDD'yi bağlamayı deneyin bakalım ne olacak bu sefer. :)

İki SATA yuvasınada taktım sadece BIOS'ta ve aygıt yöneticisinde görünüyor ilk taktığımda Windows yüklenirken lütfen bekleyin deyip beni geri yükleme noktasına atmıştı.

HDD'nin arızalı olmadığından emin miyiz peki? Aklıma daha başka çözümler gelmiyor şu an. Paragon Partition Manager indirip bir de onunla deneyebilirsiniz son olarak.

Diski formatlamayı deneyeceğim şimdi. Paragon Partition Manager ne işe yarıyor?
Adı üzerinde diskteki bölümler ile alakalı. Orada da görünmezse diskiniz o diski hemen iade edin derim.

Bu diski satın aldım .

Aynı HDD'den almıştım. Diğer muadillerine göre ucuz gelmişti bana. Kronik bir sorun mu, veya kargoda atıp tuttukları için mi bilemiyorum. Hatta ben yapamayınca PC Teknikeri arkadaşa götürdüm. O da yapamayınca geri iade ettim.
Tamir edip edip sattıklarını düşünüyorum.

Ekleme: Ben hepsiburada gibi farklı siteden almıştım. MediaMark'da düzgün üründür diye düşünüyorum. İade yerine değişim yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı