Çözüldü Yeni Huawei Matebook D5 mavi ekran hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sorun çözüldü. Başına hata gelen olursa Everest i2s codeci 2.0.3.9 sürümüne döndürsün. PC Manager'dan otomatik güncellemeleri de kapatın. Amdi2scodece dair hata almayacaksınız artık.
Sorunun çözüldüğüne sevindim. Olay raporlarını da at bakalım: Rehber: Olay Görüntüleyicisi Raporu Almak
1 saate atayim hocam.

Everest i2s aygiti ile alakali bir sorun var arastirmama gore elle gunceli kuruyorum. Cunku problemi o cikariyor. Olay kaydi gelecek.

@181951
ACPI\VEN_ESSX&DEV_8336&SUBSYS_152D1366
buna dair sürücü bulabilir miyiz hocam?

Ben siliyorum bulduğumu yüklemek için elle seçince sürücü bulunamadı diyor.

Son düzenleme:
1 saate atayim hocam.

Everest i2s aygiti ile alakali bir sorun var arastirmama gore elle gunceli kuruyorum. Cunku problemi o cikariyor. Olay kaydi gelecek.

@181951
ACPI\VEN_ESSX&DEV_8336&SUBSYS_152D1366
buna dair sürücü bulabilir miyiz hocam?

Ben siliyorum bulduğumu yüklemek için elle seçince sürücü bulunamadı diyor.
Direkt sürücü bulamadım bulduklarım da güvenilir değil veya eski. Şurda bir anlatıma denk geldim ama :

Direkt sürücü bulamadım bulduklarım da güvenilir değil veya eski. Şurda bir anlatıma denk geldim ama :

Redirecting çözüm burada adamın verdiğini indirip baktım ama güvenip de kuramadım .inf olması gerekiyor sanırım ama ben indirince. cab oluyor. @181951

Son düzenleme:
Bu sürücüleri nasıl kuracağım klasörden seçince sürücü bulunmadı diyor ve ayrıca indirdim ama kurmadım o diğer sürücüyü sıkıntı olmaz değil mi?

Bu sürücüleri nasıl kuracağım klasörden seçince sürücü bulunmadı diyor ve ayrıca indirdim ama kurmadım o diğer sürücüyü sıkıntı olmaz değil mi?

Sen kurmazsan Windows kuracaktır, o sorun değil. Huawei PC Manager'de bununla alakalı bir dosya var mı?

Sen kurmazsan Windows kuracaktır, o sorun değil. Huawei PC Manager'de bununla alakalı bir dosya var mı?
Pcyi sifirladim simdi her seyi kendisi kursun. Cok yordu beni.

Dosta yok ama amdi2scodec baslamiyordu hata verip.

Hala baslamiyor. Huawei servise goturup guncellettirecegim mecburen.

Huawei D15 modelinde kronik ses sürücüsü sorunu var, servis halleder herhalde ama Huawei D15 modeline ait bir ses sürücüsü var. Deneyebilirsin eğer uyumluysa

Geri
Yukarı