Yeni Instagram profil düzeni

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selam.

Bir ara bir güncelleme geldi hatırlarsınız, bu güncelleme ile profil tasarımları değişti. Resimler sağa falan geçti aşağıda göreceğiniz üzere. Lakin hiç beğenilmeyince bir güncelleme daha getirdiler, eski haline geri döndü. Ben hariç herkeste eski haline geri dönmüş. Benim ki hala aşağıda ki gibi ve sevmiyorum böyle olmasını. Nasıl eski haline geri dönerim?

Not; Bir ara uygulamayı silip yeniden yükledim. İlk açtığım zaman eski halindeydi, açık olan uygulamalardan kapatıp yeniden açtığımda ise yine bu haline dönmüştü.

iOS sürümüm en son sürüm yani 12.2.

Instagram da en son güncel hali.

z.jpg

Instagram hesabın sanırım işletme profili olarak seçili. Ayarlardan bireysele getirirsen eski haline geliyor.

Hayır hocam işletme de değil hesabım ama işletmeye alıp yeniden bireysele almayı deneyeyim bir de.
Instagram hesabın sanırım işletme profili olarak seçili. Ayarlardan bireysele getirirsen eski haline geliyor.

Denedim hocam maalesef hala aynı.
Yeniden bir kaç kez silip yeniden yükledim yine aynı şey oluyor. Başta düzeliyor ama bir zaman sonra tekrar aynı şey.

Son düzenleme:
Hayır hocam işletme de değil hesabım ama işletmeye alıp yeniden bireysele almayı deneyeyim bir de.

Denedim hocam maalesef hala aynı.
Yeniden bir kaç kez silip yeniden yükledim yine aynı şey oluyor. Başta düzeliyor ama bir zaman sonra tekrar aynı şey.
Dostum benim de hesabım böyle instagram kaldırmıyor bunu sadece bazı profillerde yeni yeni getiriyorlar ya da bazen kendisi buga giriyor eski haline dönüyor çözümü yok gibi.

Aynı sorun bende de var malesef. Uygulamayı silip Appstore'dan tekrar indirdiğimde ilk girişte eskisi gibi fakat uygulamayı açıp kapattığımda bu şekile dönüyor. Çaresi yok gibi ?

Maalesef tam tersi aslında. Yavaş yavaş, zamana yayarak güncelliyorlar. Tesadüfen mi seçiyorlar bilmiyorum ama en son hali böyle olacakmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı