Yeni internet hattı önerisi

Edwick

Centipat
Yer
.
Daha fazla  
Meslek
10.Sınıf öğrencisi
Turkcell'e baktım 25MB ama 18:00-06:00 arası 100 MB oluyormuş (100TL). Türk Telekom'a baktım 50 MB 115 lira yazıyor. Şu an 24MB Türk Telekom kullanıyorum memnunum. Sizin tavsiyeniz var mı?

Turkcell o saatler arasında 100Mbit ve diğer saatler arasında 25Mbit ise bence ona yönelin. Fiyatı da fena değil ama gerçekten böyle bir hizmet verebiliyorlar mı ona da bakmak lazım. Eğer riske atmak istemiyorsanız Türk Telekom'un daha iyi bir fiyat vermesini sağlayıp 50 Mbit'lik olana geçin.

Kablonet alt yapınız varsa 00:00 ile 19:00 saatleri arasında 100Mbps kalan saatlerde 25 Mbps düşen tarife ve televizyon kanalları birlikte 95₺.

Turkcell o saatler arasında 100Mbit ve diğer saatler arasında 25Mbit ise bence ona yönelin. Fiyatı da fena değil ama gerçekten böyle bir hizmet verebiliyorlar mı ona da bakmak lazım. Eğer riske atmak istemiyorsanız Türk Telekom'un daha iyi bir fiyat vermesini sağlayıp 50 Mbit'lik olana geçin.

Veriyorlar, ben kullanıyorum, forumda da ne zaman böyle konu açılsa Turkcell fiber altyapısı varsa bu tarifeyi herkese tavsiye ediyorum. Hatta ve hatta akşam 6 sabah 6 saatlerinde 200 Mbps hız verdikleri oluyor, gündüzleri de 50 Mbps hızda oluyor. Sanırım trafik yoğunluğu fazla olmadıkları zaman muslukları salıyorlar.

Mesela şu an test yaptığımda gelen hız bu.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-09-25 141922.jpg
    Ekran görüntüsü 2020-09-25 141922.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 44
Arkadaşlar altyapım o kadar iyi değilmiş Turkcell böyle dedi. Turktelekom'a gittiğimde ise bana hipernet altyapım olduģunu ve 500mb internet alabileceğimi söyledi ben de 50mb Turktelekom aldım.
Anlayamadım ki biri altyapin var diyor digeri yok diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı