Yeni internet için ISS önerisi

berkyy21

Hectopat
Daha fazla  
Ben şu an TurkNet düşünüyorum ama annem yüzde 40 görme engelli, yani %25 indirim alabiliyoruz. 100Mbps'ye kadar 63.75TL diyor. Bizim evde modem de yok, komşu ile birlikte kullanıyorduk. 2 sorum var;
1) Şimdi en çok ne hız alırım? 35Mbps'lik bir tarife gösteriyor. Ben tam 35 download mı alırım yoksa 20'ye falan mı düşer?
2) Modem hiç takmadım. Modemi takarken normal fişe mi takıyoruz ucunu? Fiber yok burada, tam olarak nereye takıyoruz? Prizlerin yanında 3 delikli bir yer var, oraya mı acaba?

TurkNet altyapınız ne destekliyor ise veriyor hocam. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum bir sorununu görmedim. Tavsiye ederim.

Hocam herkes kendi evindeki internete göre yorum yapar. Siz buradaki yorumlardan bir şey çıkartamazsınız. Birisinin iyi dediği internet sizin evinizde patlayabilir. TurkNet zaten taahhütsüz değil mi? Geçin TurkNet 100Mbps'ye kullanın eğer kötüyse ve memnun kalmazsanız paranızı iade ediyorlar zaten. Eğer memnun kalmazsanız altyapınıza en yüksek hızı veren ISS'i araştırın ve ona geçin.

Teşekkürler cevaplar için, modemin nasıl takıldığını da öğrendim VDSL modem olarak ne almak gerekir? Öneriniz var mıdır? Bir de TurkNet oturduğum yerde 35Mbps verdiğini söylüyor adres falan olarak girdiğimde. Yani ben test yaptığımda 35 alır mıyım onu soruyorum.
Bana bunu sunuyor yani sanırım indirimimle 64 tl gibi bir fiyata geliyor, çok iyi fiyat bence hatta altta diyor ki 10 tl farkla altyapınız müsait olduğundan 50mbps ye çıkarabilirsiniz diyor.
Yukarıda mesaja ekledim ama resim gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-07_141329.png
    resim_2021-04-07_141329.png
    28,4 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

Geri
Yukarı