Yeni iPhone tasarımı hakında ne düşünüyorsunuz?

BocchiTheVim

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci Ve Ekran Kartı:AMD 3200g
Ram:16 gb ram
Benim düşünceme göre iPhone 14 o kadar iyi görünmüyor nedesi ise eski model (iPhone 13) arka kamerası görünüşte aynı. Sadece ön kamera değişmiş ve o bile güzel görünmüyor. Sizin düşünceniz ne?

1662631366996.png

Sadece, bir görsel ile cevap veriyorum. 😁

Keşke o kadar param olsa da alabilsem ama yok abi alamam iPhone modellerinde korktuğun tek şey sürüm getirmediklerinden telefonlar çöp oluyor şu an 7 Plus kullanıyorum ama ne yazık ki 15.6 kullanıyorum 16 verilmeyecek 7 Plus’a

Aynı dışkının lacivertinin pahalısı.
Doğru.

Keşke o kadar param olsa da alabilsem ama yok abi alamam iPhone modellerinde korktuğun tek şey sürüm getirmediklerinden telefonlar çöp oluyor şu an 7 Plus kullanıyorum ama ne yazık ki 15.6 kullanıyorum 16 verilmeyecek 7 Plus’a
Apple'nın Güncelleme Desteği Baya Uzun Ama Ondan Sonra Çöp Oluyor.

13 ile 14 arasında tek fark RAM artmış, ön kamera birazcık iyileşmiş ve ekran gelişmiş fakat ekrandan emin değilim eski modelde xdr OLED kullanıyordu galiba ve tasarım neredeyse birebir aynı. 14 alacağıma 13 alırım o derce farksızlar fakat 14Pro da cidden güzel yenilikler var 13Pro ile 14Pro arasındaki fark bariz.

2016'da çıktı 7 Plus yeterince kullanılı cihaz. Bende İphone 7 kullanıyorum. Hala canavar gibi. Yeni çıkmış bazı cihazlara performans olarak kafa tutuyor. 2016'da çıkan S7 edge bile şuan leş gibi kasım kasım kasıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı