Yeni kasa ve güç kaynağı önerisi

Kasa konusuna karışmayacağım fakat yukarıda arkadaşın söylediği gibi bu ürünü önerebilirim, ben de 500W olanını kullanıyorum. Sertifikası olmadığına bakmayın, sertifikalılar kadar iyi. Ucuz olmasının sebebi sertifika olmaması, ki dediğim gibi önemi yok.
Bütçesi bu kadar yüksekken bu PSU olmaz.
Yok hayır ayrı bütçe var ikisi için :)
Hocam siz bilirsiniz ama bu sistem için bu kadar pahalı kasa ve PSU gereksiz gibi.

Bütçesi bu kadar yüksekken bu PSU olmaz.

Hocam siz bilirsiniz ama bu sistem için bu kadar pahalı kasa ve PSU gereksiz gibi.

Kasa boyut olarak gelecekte çıkan parçalar için yetip güzel bir hava akısı sağlıyorsa illa bin lira olması gerekmuyor benim sadece bu parçalar hakkında bilgim yok ve hangi fiyattan iyi kalitede bir şey çıkar bilmiyorum. Bütçeyi o yüzden yüksek tuttum.

PSU içinse ileri zamanlarda RTX 3000 serisi ve Ryzen 4000 serisi almayı düşünüyorum. Tamamen gelecek odaklı olması için o da. Yoksa 650W şu an benim PC için yeterli onun farkındayım.

Ayrı bütçe olması daha hoş o zaman şöyle olsun ama son olsun:

Uygun fiyatlı ve düzgün bir PSU:

850W ve tam modüler:

Yapı olarak bir tık daha iyi bir PSU:
Hocam peki boyutları haricinde kasa alırken neye dikkat etmemiz gerekiyor? Baya örnek gördüm de fiyat farkını yaratan asıl şey ne tam olarak?
Malzeme kalitesi, hava akışı, kablolama imkanı, depolama, hava akışı, fan/radyatör imkanı gibi şeyler ve P500A modelinin fan sayısı hariç eksisi yok demek yanlış olmaz.

Geri
Yukarı