Yeni kasada kulaklık jack girişinden ses gelmiyor

korsanplayer

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, konu açmıştım kasam sıkıntılıydı yenisini gönderdi İtopya. Kurulumunu yaptım 5 6 gündür kullanıyorum ama jack girişine taktığım hiçbir kulaklıktan ses alamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Öndeki USB'leri kontrol edin, onlar da çalışmıyorsa fpanel bağlantılarıyla ilgili bir sıkıntı olabilir. Bu durumda anakarttan kasanın önüne giden kablolara bakın, elinizle biraz ittirip yerine oturtmaya çalışın. Anakarta giden Fpanel kabloları tam oturmamış olabilir, onlara bakın.

Anakartınızın ses sürücülerini güncellediniz mi?

Öndeki USB'leri kontrol edin, onlar da çalışmıyorsa fpanel bağlantılarıyla ilgili bir sıkıntı olabilir. Bu durumda anakarttan kasanın önüne giden kablolara bakın, elinizle biraz ittirip yerine oturtmaya çalışın. Anakarta giden Fpanel kabloları tam oturmamış olabilir, onlara bakın.

kontrol ettim de sıkıntı yok girişlerde

Öndeki USB'leri kontrol edin, onlar da çalışmıyorsa fpanel bağlantılarıyla ilgili bir sıkıntı olabilir. Bu durumda anakarttan kasanın önüne giden kablolara bakın, elinizle biraz ittirip yerine oturtmaya çalışın. Anakarta giden fpanel kabloları tam oturmamış olabilir, onlara bakın.

Hani Mic mi kulaklık mı sorusu gelir ya Windows'tan, o soruda gelmiyor. Arka girişte geliyor o seçenek.

Geri
Yukarı