Yeni kimliği çıkartırken kullanılan imza artık resmi imzanız mı?

Carven

Hectopat
Daha fazla  
Yeni kimlik ilk çıktığı zamanlarda çıkarttım. Benden imza istendi ben de öylesine salladım. Yeni fark ettim o imza benim artık resmi imzam mı sayılıyor? Onu geçtim ismimi de yanlış yazmış? Onu nasıl düzeltebilirim?

Herhangi bir şekilde imzanızı kanıtlamanız gerekirse kullanılabilir diye biliyorum ama kendinize resmi bir imza belirlemek istiyorsanız imza sirküsü çıkarabilirsiniz. Ben de ilk alanlardanım ve o küçücük kutuya atabileceğim en iyi imzayı atmaya çalışmıştım. Bir sorun olacağını sanmıyorum.

Zaten imzanızın size ait olup olmadığı belirlenmesi gerektiği zaman imzanın şeklinden ziyade daha farklı bir kontrol yapılıyor.

Herhangi bir şekilde imzanızı kanıtlamanız gerekirse kullanılabilir diye biliyorum ama kendinize resmi bir imza belirlemek istiyorsanız imza sirküsü çıkarabilirsiniz. Ben de ilk alanlardanım ve o küçücük kutuya atabileceğim en iyi imzayı atmaya çalışmıştım. Bir sorun olacağını sanmıyorum.

Zaten imzanızın size ait olup olmadığı belirlenmesi gerektiği zaman imzanın şeklinden ziyade daha farklı bir kontrol yapılıyor.
İsmii yanlış yazmışlar onu nasıl düzeltebilirim? Artık sıkıyor insanların yanlış okuması.

Geri
Yukarı