Yeni klavye almaya değer mi?

Dantes07

Decipat
Daha fazla  
Şu an elimde eski emektar dandik bir klavye var ve bazı tuşları zor basıyor örneğin Shift tuşu falan gibi, onun dışında şu an idareten kullanıyorum acaba yeni klavye almaya değer mi? Şu an kullandığım klavyenin markası bile belli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an elimde eski emektar dandik bir klavye var ve bazı tuşları zor basıyor örneğin Shift tuşu falan gibi, onun dışında şu an idareten kullanıyorum acaba yeni klavye almaya değer mi? Şu an kullandığım klavyenin markası bile belli değil.

Bütçeye göre değişir ama anlattığınıza göre bence almaya değer.

Rahat değilsen, işini görmüyorsa neden olmasın. 3 günlük dünya yarın ne olacağımız belli değil. Al gitsin.

Nasıl bir şey alacaksın bütçen ne?

Bu bütçede en iyi klavye ajaz ak 680

Eskiden 40 TL'ye aldığım, şu tüm çinlilerin kendi adlarını basarak sattığı kıytırık farelerden biri vardı bende. Kulaklık olarak da Samsung'un kablolu telefon kulaklığını kullanıyordum.

Forumdaki indirimler sağ olsun SS Prime ve cal! SE gibi makul fiyatlara oldukça iyi performans veren ekipmanlara sahip oldum.

Peki, eskilerini kullansam bir sorun olur muydu? Hayır. Lakin şimdi daha kaliteli, iyi ve sorunsuz bir fare ile öncekine göre katlarca daha net bir ses veren, çok daha iyi bir kulaklığa sahip oldum.

Yani, evet ekipmanlar önemli. Ucuz ve kalitesiz ürünler de kullanılabilir, lakin elde daha iyisini almak için olanak varken o fırsatı değerlendirmek en mantıklısı olacaktır.

Bütçen 1000 sanırsam. Z11 oldukça mantıklı bir tercih. Ya da AK680, karar senin.

Geri
Yukarı