"Yeni Konular" Özelliği Şahane

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Ne zamandır farklı forumlarda görüyordum ancak bizim Sosyal'de mevcut değildi :)
Sosyal'e vızır vızır, her saniye konu açıldığını şu an fark ediyorum. Bütün bölümlere açılan konuları da bir arada görebiliyoruz bu sayede.
Gerçekten çok güzel oldu, hareketlendi Sosyal. İnsanın konu cevaplayası geliyor boş konuları gördükçe :D

Yorum yazdığınız konuları "Takip Etmeyi Unutmayın" ki konuya geri dönüş sağlayabilesiniz.

Son düzenleme:
Benim farkında olmamam gibi bir ihtimal yok bu kadar fazla vakit geçiriyorken :)
Yalnızca şuan herkesin gözünün önüne gelmiş durumda. Sayfa her açıldığında; Yeni açılan konular "Ben Buradayım" diye bağırıyor. Açılan konulara anında cevap verildiği oluyor. O açıdan çok güzel oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu forumda da aynı özellik var, en son yapılan yorumlar hep yukarıda görünüyor, üye olmayanlar göremiyormuş bu arada; BisikletForum - Türkiye'nin en büyük bisiklet forumu

Son düzenleme:
Aynen çok iyi oldu. :D

hqdefault.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı