Yeni konular ve yeni mesajlar kısmındaki 10 slotu artırılmalı

• Konuyu başlatan Redburne
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 533
R

Redburne

Ziyaretçi
Her dakika bir sürü mesaj yazılıyor ve konu açılıyor. Adam konu açıyor, 5 dakika sonra yeni konular kısmında yok. Belki daha kısa. 10 slotu böyle büyük çaplı bir yer için çok ama çok az. Bu 10 slotu sorunların çözüme kavuşturulması olanağını azaltıyor. En az 20-25 yapılmalı. Hazır yeni sunucuya geçerken buna da el atmalısınız. @Recep Baltaş @MF

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de geceleri cevap verilmeyen konulara göz atıyorum, yardım edebileceğim soru olunca yazıyorum. Çok basit sorular gözden kaçabiliyor.

Cevap bekleyenler kısmı zaten bunun için var. Konularla ilgili canımı sıkan tek şey insanların soru soracağı veya öneri isteyeceği zaman konu oluşturma kısmından soru tikini işaretlememesi, bazen tam bana gereken şekilde istekte bulunuyorlar fakat cevaplardan hangisini uyguladıklarını yazmıyorlar. Soru olarak açıldığında çözülen konuları sahibi işaretlemese bile yetkililer işaretliyor. Çözülmüş sorunun çözümünü yazmak zorunlu tutulmalı. Soru şeklinde oluşturmayanlara cevap vermesek veya kurallara bunun için madde eklense güzel olabilir. Bazen çözüme saatlerimizi harcıyoruz fakat konu sahibi çözümden başkalarının da faydalanabilmesi bilmesi için işaretlemesi saniye bilr sürmeyecek tiki işaretlemeye eriniyor. Bazen konularda üyeler soruyor "en iyi cevap sayım neden bu kadar düşük". İşte bu yüzden. Verdiğin cevaplar üşengeçler yüzünden çözüm olarak seçilemiyor.

Cevap bekleyenler kısmı zaten bunun için var. Konularla ilgili canımı sıkan tek şey insanların soru soracağı veya öneri isteyeceği zaman konu oluşturma kısmından soru tikini işaretlememesi, bazen tam bana gereken şekilde istekte bulunuyorlar fakat cevaplardan hangisini uyguladıklarını yazmıyorlar. Soru olarak açıldığında çözülen konuları sahibi işaretlemese bile yetkililer işaretliyor. Çözülmüş sorunun çözümünü yazmak zorunlu tutulmalı. Soru şeklinde oluşturmayanlara cevap vermesek veya kurallara bunun için madde eklense güzel olabilir. Bazen çözüme saatlerimizi harcıyoruz fakat konu sahibi çözümden başkalarının da faydalanabilmesi bilmesi için işaretlemesi saniye bilr sürmeyecek tiki işaretlemeye eriniyor. Bazen konularda üyeler soruyor "en iyi cevap sayım neden bu kadar düşük". İşte bu yüzden. Verdiğin cevaplar üşengeçler yüzünden çözüm olarak seçilemiyor.
işte en iyi cevap :D

Pardon konu dışı ama aklıma bir şey takıldı.
1586462727782.png

1586462721332.png

Bu ikisinin üyeliği mi silindi yoksa trol ziyaretçi falan mı? :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı