Yeni Kurulan Sistem İnternete Bağlanmıyor

Berat Efe Sanır

Centipat
Makaleler
1
Yer
Tohma
Daha fazla  
Daha yeni kurdum, internete hiç bağlanmıyor. Napmam lazım?

Sorun: Ağ bağdaştırıcınız için bir sürücü yükleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver ı kurulmamış, yüksek ihtimalle eski veya korsan bir windows kurdunuz, microsoft un sitesinden orjinal windows indirip kurun güncelleme yaparak bütün driverlarıda kurar böyle bir problem de yaşamazsınız.

Aksi taktirde sisteminiz uygun driver için sisteminizin ethernet kartı veya anakart modelini öğrenmeniz gerek internetten araştırarak driverini indirip kurabilirsiniz.

Driver ı kurulmamış, yüksek ihtimalle eski veya korsan bir windows kurdunuz, microsoft un sitesinden orjinal windows indirip kurun güncelleme yaparak bütün driverlarıda kurar böyle bir problem de yaşamazsınız.

Aksi taktirde sisteminiz uygun driver için sisteminizin ethernet kartı veya anakart modelini öğrenmeniz gerek internetten araştırarak driverini indirip kurabilirsiniz.
Linki atar mısınız?

Linki atar mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows 7 linki istedim ama.

Anakart markanızı bilmediğim için genel bir sürücü bırakıyorum.

.

Neden 10 yıllık ve genişletilmiş desteği bitmiş bir Windows sürümü indirmek istiyorsunuz?
Bilgisayar kaldırmıyor çünkü.
Neden 10 yıllık ve genişletilmiş desteği bitmiş bir Windows sürümü indirmek istiyorsunuz?
Kararımı verdim XP kuruyorum. (usb'yi hazırladım)
İmzadaki tıklayınca açılan yazı nasıl yapılıyor ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı