Yeni Kurulan Windows 10 Mavi Ekran Hataları

sergerde

Hectopat
Daha fazla  
Toplam 4 kez aldım dün gece ve şimdi hata klasörünü yolluyorum umarım yardımcı olabilirsiniz, şimdiden teşekkürler.
Minidump dosyası: Yeni klasör.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
WiFi veya Ethernet bağdaştırıcısı ile ilgili sorun yaşıyorsun. Öncelikle AIDA64 Extreme yazılımından HTML raporu oluşturup paylaşın. Paylaştığınız döküm dosyalarından birisi hasarlı (0 KB). Kontrol edip tekrar paylaşırsanız daha sağlıklı olur.

AIDA64 HTML Raporu Oluşturma Rehberi

Wifi veya ethernet bağdaştırıcısı ile ilgili sorun yaşıyorsun. Öncelikle AIDA64 Extreme yazılımından HTML raporu oluşturup paylaşın. Paylaştığınız döküm dosyalarından birisi hasarlı (0 KB). Kontrol edip tekrar paylaşırsanız daha sağlıklı olur.

AIDA64 HTML Raporu Oluşturma Rehberi
RAM, HDD ya da ekran kartı problemim olmadığı anlamına mı geliyor bu söylediğiniz gerçekten çok sıkıntısını çekiyorum bu problemin yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim,
istediğiniz dosya: Report.rar

Mevcut wifi sürücüsünü kaldırıp bu sürücüyü kurun ve yeniden başlatın. Eğer yine mavi ekran alırsanız minidump dosyalarını aynı şekilde paylaşıp wifi adaptörünüzü çıkarın ve mümkünse ethernet ile kullanmayı deneyin. Yüksek ihtimal sorun wifi sürücüsünden veya wifi adaptörünün donanımsal arızasından kaynaklı.

Tamam teşekkür ederim dediklerinizi denediğim halde problem yaşarsam tekrar yazarım.

Mevcut wifi sürücüsünü kaldırıp bu sürücüyü kurun ve yeniden başlatın. Eğer yine mavi ekran alırsanız minidump dosyalarını aynı şekilde paylaşıp wifi adaptörünüzü çıkarın ve mümkünse ethernet ile kullanmayı deneyin. Yüksek ihtimal sorun wifi sürücüsünden veya wifi adaptörünün donanımsal arızasından kaynaklı.

Merhaba, öncelikle problemim tavsiyelerinizi uyguladıktan sonra şimdilik son bulmuş gibi görünüyor bunun için size bir kez daha teşekkür ederim fakat yeni bir problemim var. Bilgisayarımı çalıştırırken güç düğmesine bastığımda bilgisayar çalışıyor ramlerin ışığı anakartın ışığı ve ekran kartının ışığı yanıyor monitörüm de gayet düzgün çalışıyor yüm bunlara rağmen klavyemin faremin ve kulaklığımın ışığı yanmıyor ve bilgisayar açılmıyor ne bios ekranı ne herhangi bişey gelmiyor ekrana ve saydığım ışıklar yanık bir vaziyette bilgisayar çalışıyor. Şöyle bir durum var bunlar olduktan sonra ben güç kaynağının kablosunu söküp takıyorum anakart üzerindeki güç kaynağa bağlantılarını ve üzerinde gördüğüm her bağlantı kablosunu iyice yerine oturmamışçasına oturtmaya çalıştıktan sonra açtığımda daha önce yanmayan klavye fare ve kulaklık ışıklarımla beraber bilgisayar da düzeliyor ve açılıyor. şimdi bunun sebebi ne olabilir, tavsiyeniz var mı ? yardımcı olamazsanız yeni konuyu nereye açmamı önerirsiniz ? Şimdiden teşekkür ederim :)

Merhaba, öncelikle problemim tavsiyelerinizi uyguladıktan sonra şimdilik son bulmuş gibi görünüyor bunun için size bir kez daha teşekkür ederim.
Rica ederim geçmiş olsun.

Bilgisayarımı çalıştırırken güç düğmesine bastığımda bilgisayar çalışıyor RAM'lerin ışığı anakartın ışığı ve ekran kartının ışığı yanıyor monitörüm de gayet düzgün çalışıyor tüm bunlara rağmen klavyemin faremin ve kulaklığımın ışığı yanmıyor ve bilgisayar açılmıyor.

Bunun için yeni konu açmanız gerekmekte. Yeni konu açın cevaplayalım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı