Yeni laptopta görev yöneticisi geç açılmaya başladı

onrqasda

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba birkaç gün önce 512 ssd 8 GB RAM Ryzen 5 4600H GTX1650 Ti FreeDOS olarak satın aldığım laptopa Win 10 Pro işletim sistemini kurdum ekran kartı sürücülerini NVIDIA GeForce Experience ve AMD uygulamaları ile güncelledim, daha önce bu tarz bir tecrübemin olmadığını belirtmek isterim. Boşta bellek kullanımımı düşürmek için NVIDIA Experience uygulamasını sonraki gün sildim ve bellek kullanımı biraz daha düşürdüm ama bu uygulamayı sildikten sonra görev yöneticisini açtığımda bazı satırlar ve küçük simgeler 2-3 sn geç yerine gelmeye başladı, fotoğrafı aşağı bırakıyorum, Windows'u etkinleştirmeden önce yeniden kurmamı önerir misiniz, bu gecikmeyi neden yaşıyor olabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    227,8 KB · Görüntüleme: 37
  • Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    404,9 KB · Görüntüleme: 42
Windows Update'i kapatıp restart atın ve tekrar gözlemleyin. Hatta Windows Defender'ı da kapatabilirseniz iyi olur ama onu yapmayı engellemişlerdi hala kapatılabiliyor mu bilmiyorum.

Satır ve simgelerin gecikmesine bir etkisi olmadı dediklerinizin .
Geç yüklenme esnasında işlemciye yük bindiren bir işlem olabilir diye düşünmüştüm ama başka birşeyden kaynaklanıyor sanırım. Normal kullanıma etki etmiyorsa dikkate almayın yada tekrar temiz kurulum yapın, tercih sizin.

Geç yüklenme esnasında işlemciye yük bindiren bir işlem olabilir diye düşünmüştüm ama başka birşeyden kaynaklanıyor sanırım. Normal kullanıma etki etmiyorsa dikkate almayın yada tekrar temiz kurulum yapın, tercih sizin.
Teşekkürler , temiz kurulumy yine aynı hazırladığım flash ile , yapabiliyor muyum. , freedosa kurulum yapmaktan bir farkı var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı