Yeni lise için nakil

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, şimdi okuduğum okul meslek ortalama OBP'si 40 vs okulda çalışkan vs yok aile zoru ile gittim.
Şu an Anadolu'ya geçeceğim. Benim OBP 70 sınavsız okula gideceğim, neyse şu an bir okula nakil verdim boş kontenjan 5 fakat sıram 13 yazıyor çıkma ihtimali var mı? Kayıt alanimda ve 11. Sınıfım eylül ayına kadar bu okuldan kurtulmam lazım 😔

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok çalışan biri ya da üniversite hayali olmayan biriysen geçme bence. Boşuna lise okumuş olursun en azından meslekten mezun olunca eline 3 çeşit belge geçiyor.

Çok çalışan biri ya da üniversite hayali olmayan biriysen geçme bence. Boşuna lise okumuş olursun en azından meslekten mezun olunca eline 3 çeşit belge geçiyor.
Kanka okuduğun meslek lisesine göre değişir ben de öyle düşündüm sonra okulda ilk defa gelen bir bölüme yerleştirildim üstyapı hocalar anlatamıyor malzeme vs yok bosverdim okulu o yüzden kaldım yani potansiyel varsa Anadolu daha iyi ben bu sene mesleki eğitime geçicem mesela sırf okuldan kurtulmak için hem de avantajlı olduğu için

Geri
Yukarı