Yeni Lumia LockScreen Uygulaması 512 mb Ram ile Çalışır mı?

Mert Ock

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba NOKİA nın yeni yayınlamış olduğu LockScreen uygulaması Beta olarak karşımıza çıkmıştı.
Ancak benim merak ettiğim bu uygulama 512 mb ram li bir Lumia da çalışır mı?
Cevaplarınızı Bekliyorum Teşekkürler...
Not: Bahsettiğim Telefon Lumia 630

Live_Lock_Screen_Beta_SCreenshots_0-790x400 (2).jpg

O zaman 630 da çalışması muhtemel teşekkürler ama bişi sorucam 520 de çalıştığı bilgisinin kaynağı tam olarak neresi ?

bu arada duyduğuma göre yükledikten sonra uygulama silindiğinde ana kilit ekranı bozuluyormuş bu doğru mu?

Ana kilit ekranı bozuluyor evet. Ama şöyle bozuluyor, ana kilit ekranını bir uygulama olarak görüyor, açtığınızda yükleniyor diyor ve biraz bekletiyor. Ondan sonra açılıyor kilit ekranı. Ama sonra uygulamayı tekrar yükleyip kaldırdıktan sonra düzeliyor. :) Dün L920'de aynen bu şekilde oldu ve dediğim gibi çözüme ulaştım.

Ana kilit ekranı bozuluyor evet. Ama şöyle bozuluyor, ana kilit ekranını bir uygulama olarak görüyor, açtığınızda yükleniyor diyor ve biraz bekletiyor. Ondan sonra açılıyor kilit ekranı. Ama sonra uygulamayı tekrar yükleyip kaldırdıktan sonra düzeliyor. :) Dün L920'de aynen bu şekilde oldu ve dediğim gibi çözüme ulaştım.
Bilgi için teşekkürler bu arada uygulama ne zaman beta dan çıkacak bi bilginiz var mı?

Arkadaşlar bu arada bir sorum daha olacak PC ye wp store den yüklediğimiz uygulamayı usb ile telefona attığımızda uygulama çalışır mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı