Yeni maliye bakanı: Lütfi Elvan!

Arkadaşlar, Berat bey’in yerine atanan maliye bakanımız Lütfi Elvan olmuş. Yüzünden liyakat akıyor maşallah (!)
80ED44F5-048C-406D-854B-F05E3904C2F7.jpeg

Şaka maka, güzel bir özgeçmişi var. Umarım başarılı olur. Yalnız badem bıyık olmasaydı iyiydi be..

Kimse kusura bakmasın ama defter aynı defter olduğu müddetçe, sayfa değiştirse ne olur? Üstelik kendisi "Depremde telefon çekmezse bakanlığı arayın." diyen eski haberleşme bakanıydı. Umarım bu yazdıklarım beni yanıltır, yeni görevinde bir nevi umutla bakmak istiyorum ve ön yargılarımı kaldırmak istiyorum ama umuda bile inanacak gücüm bile kalmadı.

Arkadaşlar, Berat bey’in yerine atanan maliye bakanımız Lütfi Elvan olmuş. Yüzünden liyakat akıyor maşallah (!)
Eki Görüntüle 732614
Şaka maka, güzel bir özgeçmişi var. Umarım başarılı olur. Yalnız badem bıyık olmasaydı iyiydi be..
Çok gereksiz bir yorum yapmışsın? "yüzünden liyakat akıyor" falan, sana mı kaldı insanların yüzünü değerlendirmek. Ayrıca bıyık bırakırken nasıl olması gerektiğini sana mı soracak?

İnsanları yargılamayı bırakın artık ya, değiştirin şu kafa yapınızı.

Çok gereksiz bir yorum yapmışsın? "yüzünden liyakat akıyor" falan, sana mı kaldı insanların yüzünü değerlendirmek. Ayrıca bıyık bırakırken nasıl olması gerektiğini sana mı soracak?

İnsanları yargılamayı bırakın artık ya, değiştirin şu kafa yapınızı.
Sakin ol dostum, niye bu kadar taktın ki? Adam zaten (!) koymuş. Gerçekten de badem bıyıklı hem.

Geri
Yukarı