Yeni masam sizce nasıl olmuş?

cyroz3x

Decapat
Yer
Antalya/Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, marangoz tanıdığıma yeni yaptırdığım masam sizce nasıl olmuş?
Video için tıkla
video kalitesi için kusura bakmayın

Kablo düzeniyle alakalı evet gördüğünüz anda "bu dağınıklık ne?" diyebilirsiniz. Masanın alt kısmı evet şu an çok dağınık ancak oraya da kablo düzeni atacağım. Monitör ve kasaya giden kabloları birbirine bağladım olabildiğince düzenli yapmaya çalıştım biraz daha düzenleme yapacağım.
Masanın alt kısmına çift taraflı bant ile uzatma kablolarını sabitledim.

1712241442838.png

resim kalitesi için kusura bakmayın

Odamdaki dolabı, yatağı ve solda gördüğünüz rafı odadan çıkartıp yeni mobilyalar alacağım. IKEA'dan ranza alıp yatak alacağım. Ranza'nın alt kısmına ikili koltuk ve karşısına TV ünitesi gibi bir sehpa alacağım. Onun üzerine Samsung'un M7 Smart monitörünü almayı planlıyorum.

Duvara 2-3 adet raf planım var onun da üzerine figür, tablo ve ekran kartı kutusu gibi şeyler koymayı düşünüyorum.

Oda küçük olduğu için pek fazla yapabileceğim bir şey yok ancak beyaz renk gerçekten sıkmıştı ve gri & siyah renklerine dönme kararı aldım. Önceki masamın duvara sürtmesi ve çarpması sonucu badanada aşınmalar oldu onları da en kısa sürede halledeceğim.

Fikirleriniz, önerileriniz benim için değerli, konu altında belirtmeyi unutmayın. Ayrıca odama yenilikler yaptığımda konuya ekleme yapacağım.

Dosya Ekleri

• 1712241163123.png
    1712241163123.png
    271,1 KB · Görüntüleme: 38
Sağ tarafa koy kasayı bence büyük monitörü ortala sol tarafada ikinci monitörü koy örnek olarak kendi düzenimi atacağım sırf çirkin durduğu için stant alıp diğer monitörü dikey yapmıştım.
GHb873sXgAELgwW.jpg

Koca masayı bu kadar düzensiz kullanman beni infilak ettirdi hiçbir şeyi ortalamamışsın bile kasa sol tarafta yetim gibi kalmış.
Gayet güzel de koskoca masada en dar alana koymuşsun kasayı. Sağ taraf öyle boş kalacaksa kötü durur.
Arkadaşlar kusura bakmayın söylemeyi unutmuşum. Sistemi masanın ortasına koyacağım şimdilik sola koydum.

Monitörler o kocaman masaya göre biraz minik kalmış gibi geldi bana.
Benim masa 90x45 CM. :D Bir gözüm kalmadı değil yani. :)
Sağdaki 60 hz monitör eski monitörüm onu da koymak istedim. Ana monitörü geçen sene aldım.

Sağ tarafa koy kasayı bence büyük monitörü ortala sol tarafada ikinci monitörü koy örnek olarak kendi düzenimi atacağım sırf çirkin durduğu için stant alıp diğer monitörü dikey yapmıştım.Eki Görüntüle 2158903
Aynısını arkadaşım da söyledi ancak benim yıllardır olan alışkanlığım var kasayı sola koyuyorum.

Alt kısmına bir sürelik idare etmesi için bunu yaptım ama fena olmadı değiştirmeyip böyle de bırakabilirim.

Dosya Ekleri

• IMG20240404185355.jpg
    IMG20240404185355.jpg
    199,9 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Geri
Yukarı