Yeni Mavi Işık Korumalı Gözlük Nasıl Silinmeli ve Üzerindeki Mavi-Yeşil Şeyler Nedir?

Merhaba şu ultrasonik su banyaso olayını dışardan yaptırabiliyor muyuz?
Dışarıdan yaptırmak derken?
Artık çoğu gözlükçüde mevcut. 3-5 TL karşılığında temizletebilirsiniz gözlüklerinizi. Şu sıralar fiyatları aşırı yükseldi. Yoksa eve almanızı da önerebilirdim. Her şeyi derinlemesine temizliyor :)

Bende bu mavi filtre zımbırtısını ekstra özellik olarak kabul edip sipariş ettim Atasun'dan.

Şuan bir korkmadım değil. Camı gerçekten o kadar mavi oluyor mu ya? Ben gayet saf bir şekilde hiç öyle cam rengi falan değişmeyecek zannediyordum. Çalışan da bana hiç bahsetmedi bu filtreyi yaparsam cam rengi değişecek diye.

Fotoğraflarda falan şirin baba gibi çıkmayalım sonra.

Ayrıca gerçekten işe yarıyor mu bu özelliği?

Bende bu mavi filtre zımbırtısını ekstra özellik olarak kabul edip sipariş ettim Atasun'dan.

Şuan bir korkmadım değil. Camı gerçekten o kadar mavi oluyor mu ya? Ben gayet saf bir şekilde hiç öyle cam rengi falan değişmeyecek zannediyordum. Çalışan da bana hiç bahsetmedi bu filtreyi yaparsam cam rengi değişecek diye.

Fotoğraflarda falan şirin baba gibi çıkmayalım sonra.

Ayrıca gerçekten işe yarıyor mu bu özelliği?
İşe yarıyor sanırsam diyebilirim. Ve fotoğrafta gördüğünüz gibi gelebilir gözlük, bu gayet normalmiş. Camları yaparken tutturdukları vantuzun iziymiş o. Kendiniz veya Atasun mağazasına gidip normal bir şekilde gözlüklerinizin camını sildiğinizde çıkıyorlar korkmanızı gerektirecek bir şey değil yani. 👍

İşe yarıyor sanırsam diyebilirim. Ve fotoğrafta gördüğünüz gibi gelebilir gözlük, bu gayet normalmiş. Camları yaparken tutturdukları vantuzun iziymiş o. Kendiniz veya Atasun mağazasına gidip normal bir şekilde gözlüklerinizin camını sildiğinizde çıkıyorlar korkmanızı gerektirecek bir şey değil yani. 👍
Anladım hocam teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı