Yeni Metro oyunu çıkacak mı?

TavukluDinozor

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar an itibarıyla Metro serisinin 3 oyununu da bitirmiş bulunmaktayım. Son oyundan fazlasıyla etkilendim, son zamanlardan beri kalitesini çok beğendiğim bir oyundu. Yeni Metro oyunu Cıkar mı sizce? Kalitesi Metro Exodus'a benzer, bu açığı kapatacak bir oyun arayışındayım. BioShock infinite düşünmekteyim. Sizce BioShock bu oyun açığımı kapatır mı?

BioShock Infinite fena değildir ancak BioShock serisinin ilk iki oyunu, özellikle de ikinci oyun Infinite'ten çok daha iyi.

Bana göre ise tam tersi. 2'yi ve infinite yi de oynadım. Şahsen İnfinitenin hikayesini daha çok sevmiştim. Yine atmosfer ve oynanış olarak da daha iyi.
Dostlar an itibarıyla Metro serisinin 3 oyununu da bitirmiş bulunmaktayım. Son oyundan fazlasıyla etkilendim, son zamanlardan beri kalitesini çok beğendiğim bir oyundu. Yeni Metro oyunu Cıkar mı sizce? Kalitesi Metro Exodus'a benzer, bu açığı kapatacak bir oyun arayışındayım. BioShock infinite düşünmekteyim. Sizce BioShock bu oyun açığımı kapatır mı?

Keşke hocam keşke. Bütün seriyi 3-4 kez bitirdim. Gene de tadı damağımda. Ama çıkacağını sanmıyorum. Metro serisi bir kitaptan oyun serisidir. Ve bildiğim Exodus ile son kitabı ele aldılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı