Çözüldü Yeni monitörde "No Signal" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İstanbul
20230117_231511.jpg

Arkadaşlar boyle bir uyari aliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Denemedim icinden cikan kablo.

Hocam varsa başka kablo deneyin bakalım olacak mı?

Bu da Reddit'ten yabancın bir arkadaşın dediği çözüm;

"Monitörün ayarlar menüsünden ekran bağlantı noktası sürümünü kontrol etmeyi ve değiştirmeyi denediniz mi? LG monitörlerde genellikle genel ayarlar bölümünün altındadır. Kötü bir DisplayPort kablosu da olabilir."
Denemedim icinden cikan kablo.

"Monitörün ayarlar menüsünden ekran bağlantı noktası sürümünü kontrol etmeyi ve değiştirmeyi denediniz mi? LG monitörlerde genellikle genel ayarlar bölümünün altındadır. Kötü bir DisplayPort kablosu da olabilir."

Çözüm

Sürümleri denedim aynı uyarı devam ediyor az once degistirdigimde uyarı kisaldı ve entering the power shortly yazdı

Sürümleri denedim aynı uyarı devam ediyor az once degistirdigimde uyarı kisaldı ve entering the Power shortly yazdı.

Hocam bağladığınız PC açık mı? Bende de LG 27-GN800 modeli varda. O uyarıyı PC kapalı olup monitör açık olunca veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı