Yeni monitörde pikselleşmeler

DoktorBey19

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Doktoru
Yeni 27 inç - 144 Hz monitör aldım.
CS:GO'da sabit bir yere bakınca görüntü muazzam, hareket halinde pikselleşmeler oluyor. Durunca geri düzeliyor.
En üst grafik ayarlarına aldım yine aynı, çözüm bilen var mı?

Oyun ayarlarında 'hareket izi' ve 'keskinlik yumuşatma' ayarını aktif ediyorum, otomatikman geri kapatıyor.

CS:GO'da sabit bir yere bakınca görüntü muazzam, hareket halinde pikselleşmeler oluyor. Durunca geri düzeliyor.

Oyun ayarlarında 'hareket izi' ve 'keskinlik yumuşatma' ayarını aktif ediyorum, otomatikman geri kapatıyor.

Bu bana AMD kartlardaki Radeon Boost özelliğini hatırlattı aynı dediğiniz şeyler o açıkken de oluyor. Kartınız ne bilmiyorum ama AMD ise kontrol edin.

Ekran kartınız nedir?
Ekran kartın nedir? Amd ise Radeon Boost ayarı ile alakalı olabilir.
Bu bana AMD kartlardaki Radeon Boost özelliğini hatırlattı aynı dediğiniz şeyler o açıkken de oluyor. Kartınız ne bilmiyorum ama AMD ise kontrol edin.
Nvidia GTX 1650
Arkadaşlar yok mu bilen ? 4 saattir uğraşıyorum.
Çift monitörüm var bu arada. Onunla alakalı olabilir mi ?

Son düzenleme:
Nvidia GTX 1650
Arkadaşlar yok mu bilen ? 4 saattir uğraşıyorum.
Çift monitörüm var bu arada. Onunla alakalı olabilir mi ?

Yeni aldığınız monitörün ayarlarını gözden geçirin. G-Sync vb özellikler bu duruma sebeb olur mu bilmiyorum yinede bir bakın. Sadece yeni alınan monitörde bu sorun varsa.

Yeni aldığınız monitörün ayarlarını gözden geçirin. G-Sync vb özellikler bu duruma sebeb olur mu bilmiyorum yinede bir bakın. Sadece yeni alınan monitörde bu sorun varsa.
Artık kendim çözmeye çalışacağım, ilgin için teşekkür ederim.

Oyun içinde doku akışını devre dışı bırakabilir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı