Yeni Monkey B Virüsü

1627297616540.png

B virüsü adıyla en son tanımlanan vaka 2019'da meydana geldi 2020 itibarıyla, virüsün 1932'de tanımlanmasından bu yana, 21'i ölümle sonuçlanan 50 belgelenmiş insan b virüsü enfeksiyonu vakası olmuştur. Hastaların en az 20'sinde bir dereceye kadar ensefalit (beyin iltihabı) gelişti. B virüsü, insanlarda ciddi patojenite sergileyen tek tanımlanmış eski dünya maymun herpes virüsüdür.

Son düzenleme:

B virüsü adıyla en son tanımlanan vaka 2019'da meydana geldi 2020 itibariyle, virüsün 1932'de tanımlanmasından bu yana, 21'i ölümle sonuçlanan 50 belgelenmiş insan B virüsü enfeksiyonu vakası olmuştur. Hastaların en az 20'sinde bir dereceye kadar ensefalit (beyin iltihabı) gelişti. B virüsü, insanlarda ciddi patojenite sergileyen tek tanımlanmış eski dünya maymun herpes virüsüdür.

Ortam Tlou'ya dönmesin Tlou'nun başında da beyin iltihabı falan diyordu :D

B virüsü adıyla en son tanımlanan vaka 2019'da meydana geldi 2020 itibarıyla, virüsün 1932'de tanımlanmasından bu yana, 21'i ölümle sonuçlanan 50 belgelenmiş insan b virüsü enfeksiyonu vakası olmuştur. Hastaların en az 20'sinde bir dereceye kadar ensefalit (beyin iltihabı) gelişti. B virüsü, insanlarda ciddi patojenite sergileyen tek tanımlanmış eski dünya maymun herpes virüsüdür.

Ben bunu bilgisayar virüsü sandım. Böyle maymun falan geliyordu masaüstüne. O geldi aklıma. Onu mu geliştirdiler dedim. İnşallah şu virüslerden kurtulucaz.

1627297970975.png

Benziyor gibi. Ya da ben malım.

Bir zombi oluşturan bir şey çıkmadı. O da çıksın kürekle döveriz herkesi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı