Yeni Mouse alındı Bloody V5

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 44
  • Görüntüleme 7B
Ben V7 kulanıyordum. Geçenlerde oyun oynarken sinirimden birkaç kez masaya vurmuştum sonraki gün PC'yi açtığımda mouse çalışmıyordu sanırım rahmetlik oldu :D:p. Güzel mouse ama darbelere karşı dayanıksız, benim gibi masaya vurmamaya çalış.

Bakın size bir şey anlatacağım. Dükkana bir mause alıyorum toptancıdan. Bana geliş fiyatı 20 TL, diyor ki her yer 35 e satıyor. Benim içim el vermediği için ben en fazla 25 TL fiyat koyuyorum. Ama bu sefer de biri geliyor soruyor fiyatını. 25 TL dediğimde, şurada 35 ti diyor almıyor. Var bunda bir iş diyor. Bazen iyilik yaramaz. Ama ısrarla sahtekarlığa, hayır derim.

Resimler. Eski Mouse'yide kasanın içine takıcam komple renkli ya güzel durur.

ZN3Wak.jpg

gl6ngQ.jpg
oQV2Ro.jpg

Adamın dibi. Ya benim arkadaşımda öyle. Telefon alıcak nerde fiyatı pahalı gider ordan alır.

V8 modelini kullanıyorum, gayette memnunum. Tasarımı, tutuş kabiliyeti sağlam bir mouse. Işıklandırması güzel, özellikle kırmızı el işaretinin yanıp sönmesi karanlıkta çok hoş duruyor.

V8 modelini kullanıyorum, gayette memnunum. Tasarımı, tutuş kabiliyeti sağlam bir mouse. Işıklandırması güzel, özellikle kırmızı el işaretinin yanıp sönmesi karanlıkta çok hoş duruyor.
Aynen el işareti güzel. Birde bunun tepkime süresi 3 milisaniyeymiş. Üst modellerinde bile 7'dir dedi satıcı. Birde ışık değiştirdiğim zaman bir kere tıklıyorum 2 kere algılıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı