Yeni nesil bilgisayarların çok RGB ışık barındırması

Otomaber

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İ5-1240P - RAM: 16 GB - Ekran Kartı: İrıs Xe Graphics - Depolama: 512 GB SSD
Meslek
Serbest Çalışan
Yeni nesil bilgisayarların çok RGB ışık barındırması sizi rahatsız etmiyor mu? Tamam biraz RGB ışıkları anlarız fakat artık birçok oyuncu ürünün her kısmı RGB ışık barındırıyor. Bir bilgisayar kullanmaktan daha çok pavyondaymış hissi veriyor. Bu RGB modası ne zaman sona erecek? Artık neredeyse RGB ışığı olmayan bilgisayar veya oyuncu ekipmanı bulmak çok zor. Bu RGB olayı artık sadece bilgisayarlar için değil arabalar içinde geçerli. Ambiyans ışıklandırma adı altında hiç prestijli otomobillere yakışmayacak şeyler görüyoruz. Mesela yeni s-serisi faciası.

Şu anda tüketici bunu istiyor firmalar da bunu yapıyor. İlerde bunun modası geçecek tüketici başka bir arayışa girecek firmalar da onu yapacak. Böyle kısaca :)

Ayrıca benim de hoşuma gidiyor ışıklandırmalı kasam :)

Sonuna kadar katılıyorum. Üreticilerin pazarlama taktikleri olarak görmeye başlıyorum artık. Bir süre sonra artık göz yormaya ve sıradan hale gelmeye başlıyor ve sonra "Ulan o kadar para verdik gözüm ağrıyor artık" kafasına girmeye başlıyor insan ve pişmanlık başlıyor.

RGB kullanmıyorum simsiyah bir kasaya sahibim oldukça da memnunum RGB çok çocukça geliyor yaşım itibari ile zevkler tartışılmaz siyah sevdası var bende de.

Yeni nesil bilgisayarların çok RGB ışık barındırması sizi rahatsız etmiyor mu? Tamam biraz RGB ışıkları anlarız fakat artık birçok oyuncu ürünün her kısmı RGB ışık barındırıyor. Bir bilgisayar kullanmaktan daha çok pavyondaymış hissi veriyor. Bu RGB modası ne zaman sona erecek? Artık neredeyse RGB ışığı olmayan bilgisayar veya oyuncu ekipmanı bulmak çok zor. Bu RGB olayı artık sadece bilgisayarlar için değil arabalar içinde geçerli. Ambiyans ışıklandırma adı altında hiç prestijli otomobillere yakışmayacak şeyler görüyoruz. Mesela yeni s-serisi faciası.

Çok aşırıya kaçmadığı sürece sıkıntı yok. Fanların etrafında olmasını seviyorum o kadar.

Genel kitle ışığı seviyor. Bana kalırsa ışık gözümü alıyor o yüzden pek sıcak bakmıyorum.
Her kullanıcıya uygun ürünler eşit miktar yapılmalı.RGB seven kullanıcılara fazla seçenek var.Ama RGB sevmeyen kullanıcılara çok az seçenek var.
Çok aşırıya kaçmadığı sürece sıkıntı yok. Fanların etrafında olmasını seviyorum o kadar.
Bende RGB fanları pek sevmiyorum.

Geri
Yukarı