Yeni Nesil Bir Sistem İçin En İyi Tarih

jasonbecker

Hectopat
Daha fazla  
İyi sosyaller arkadaşlar. Yeni bir sistem toplamayı planlıyorum fakat yeni nesil işlemcilerden ve anakartlardan bahsediyorlar bunların çıkış sezonu var mıdır? Sizce yeni bir sistem için ne kadar beklemeliyim? 2600 tl sistem üst sınırı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ddr4 ramlerin çıkmasına birkaç ay gibi bir süre kaldı. Haswell refresh işlemciler şu an piyasada mevcut. Ancak 14 nm broadwell işlemciler 2015 başlarında yeni termal arayüz ile birlikte çıkması hedefleniyor. Yeni bir işletim sistemi istiyorsan 2015 nisan ayında Windows 9 çıkacak haberleri var. Fiyatlar nasıl olur dersen biraz fazla olabilir.

Yeni nesil anakartlar ise çıkmış durumda.

2600 TL'ye şimdi zor bulunur. 2015 gibi yeni teknolojiler çıkacak. Yani bazı parçaların fiyatı düşer. O zaman alırsın. Tabii çok fazla teknoloji delisi değilsen, bunları al.

Ddr4 ramlerin çıkmasına bir kaç ay gibi bir süre kaldı. Haswell refresh işlemciler şu an piyasada mevcut. Ancak 14 nm broadwell işlemciler 2015 başlarında yeni termal arayüz ile birlikte çıkması hedefleniyor. Yeni bir işletim sistemi istiyorsan 2015 nisan ayında Windows 9 çıkacak haberleri var. Fiyatlar nasıl olur dersen biraz fazla olabilir.

Şuan piyasada bulunan anakartlar Ddr4 ramler ile uyumlu olacak mı? İşlemci ve anakart için uygun bir zaman 2015 e kadar beklemeyecem sanırım 3 aylık bir dilimde ramler için beklemek mantıklı.

Ddr4 ramlerin çıkmasına birkaç ay gibi bir süre kaldı. Haswell refresh işlemciler şu an piyasada mevcut. Ancak 14 nm broadwell işlemciler 2015 başlarında yeni termal arayüz ile birlikte çıkması hedefleniyor. Yeni bir işletim sistemi istiyorsan 2015 nisan ayında Windows 9 çıkacak haberleri var. Fiyatlar nasıl olur dersen biraz fazla olabilir.

Hasswell Refresh işlemcilerin linkini atabilir misiniz ? Haziran ayında çıkacak diye biliyorum da.o_O

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı