Yeni Nesil Windows, 24 Haziran’da Duyurulacak

Elbet gelecek. Bunu demelerinin sebebi, bir süreliğine dedikoduları azaltmak içindi.

Evet öyle olacak. Çünkü Microsoft Windows 102U tanıtırken 2025'de desteğini keseceğini söylemişti. Demek ki yeni bir işletim sistemi gelecek ki Windows 10'un ömrünü 2025'de bitiriyorlar. Eğer yeni sistem gelmezse Microsoft işletim sistemi pazarından çekilmiş demektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet öyle olacak. Çünkü Microsoft Windows 10'u tanıtırken 2025'de desteğini keseceğini söylemişti. Demek ki yeni bir işletim sistemi gelecek ki Windows 10'un ömrünü 2025'de bitiriyorlar. Eğer yeni sistem gelmezse Microsoft işletim sistemi pazarından çekilmiş demektir.
Tamam da desteği uzatabilirler. Kaldı ki önlerinde 4 sene var. En azından şimdi Windows 11'in çıkartılacağını düşünmüyorum.

En kötü ihtimalle 21H2'yi çıkartıp, öyle Windows 11'i duyururlar.

Yeni Nesil Windows

Microsoft, yeni nesil Windows hakkında detayları paylaşacağı bir etkinlik düzenleyecek. Microsoft, 24 Haziran tarihi için yeni nesil Windows hakkında detayları paylaşacağı yeni bir sanal etkinlik duyurdu. Bu yılki Build etkinliği sırasında CEO Satya Nadella Windows’un geleceğiyle ilgili heyecanını dile getirerek, son 10 yılda işletim sistemine yapılan en büyük güncellemeyi duyurmuştu. Windows’un geleceği hakkında şimdiye kadar birçok […]

Devamı: Yeni Nesil Windows, 24 Haziran’da Duyurulacak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Fotoğraftaki gibi olursa kötü olur düşünüyorum.
Bu şimdi yeni Windows mu? Yoksa yeni bir Windows 10 sürümü mü?
Yeni windows 10 sürümü galiba.

Tanıtılacak mı yoksa tanıtıp direk güncelleme dosyası mı verilecek?

Bir dedikoduya göre Windows 11 yada Sun Valley değil, yalnızca "Windows" çıkacakmış. Adı sadece "Windows" olup yeniden markalanacakmış.
Bence böyle olursa daha iyi olur. Yalnızca "Windows" yakışır bence.

Bir dedikoduya göre Windows 11 yada Sun Valley değil, yalnızca "Windows" çıkacakmış. Adı sadece "Windows" olup yeniden markalanacakmış.
Bence böyle olursa daha iyi olur. Yalnızca "Windows" yakışır bence.
Sanmıyorum. Ama güzel olur.
Bilmediğimden ciddi ciddi sormuştum, herkes kahkahayı basmış :)
Güzel manada kahkaha attık. Espri yaptınız sandık. Dalga geçmedik yani.
Tamam da desteği uzatabilirler. Kaldı ki önlerinde 4 sene var. En azından şimdi Windows 11'in çıkartılacağını düşünmüyorum.

Neden? Windows 7 nin desteği 2019 da kesildi. Halbuki Windows 10 2015 de çıktı. Bence 11 olarak veya direkt Windows olarak çıkacak.

21H2'deki yenilikler çok fazla gibi duruyor. 21H2 içeriğine başka şeyler de katıp "yeni işletim sistemi" yapabilirler. Öbür türlü insanların beklentisi çok yükselir .
Windows twittinde 24 Haziran saat "11 AM" yazıyor. Bu işaret mi 🤨

Geri
Yukarı