Yeni NVIDIA RTX ekran kartı driverı

Daha fazla  
Arkadaşlar dün mü, bugün mü bilmiyorum. 'yeni' 518 serisi numaralı NVIDIA driver güncellemesi geldi. Onu indirdi exp uygulaması yükle dedim. Ekran gitti ve gelmedi. Ben de DDU ile kaldırdım. Eski sürümünü kurdum. Düzeldi şu an ama hiçbir şekilde güncelleme yapamadım yenisini. RTX özelliğinde broadcast mi mikrofon uygulamasını şu an kuramıyorum. Sizin başınıza geldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA sürücü indirirken kesinlikle Türkçe seçmeyiniz. Sizin kartınızın son sürümü 531.18 WHQL'dir ancak Türkçe seçince daha eski sürümleri indirmenize olanak sağlanıyor.
Ayrıca GeForce Experience ve Overlay'ini kullanmıyorsanız (ki her ne olursa olsun kullanmanızı önermiyorum, arka ve ön planda RAM+işlemci kullanarak FPS kaybı yaşattığı için, test ettim onayladım) kurarken mutlaka NVIDIA slimmer uygulaması ile gereksiz telemetry, NVIDIA HDMI sound (sesi HDMI'dan almıyorsanız), GeForce Experience gibi eklerden arındırın, bu şekilde bilgisayarınızda daha az arka plan görevi çalışacaktır.
Maalesef ki kare hızı oyun kazandırıyor :)

NVIDIA sürücü indirirken kesinlikle Türkçe seçmeyiniz. Sizin kartınızın son sürümü 531.18 WHQL'dir ancak Türkçe seçince daha eski sürümleri indirmenize olanak sağlanıyor.
Ayrıca GeForce Experience ve Overlay'ini kullanmıyorsanız (ki her ne olursa olsun kullanmanızı önermiyorum, arka ve ön planda RAM+işlemci kullanarak FPS kaybı yaşattığı için, test ettim onayladım) kurarken mutlaka NVIDIA slimmer uygulaması ile gereksiz telemetry, NVIDIA HDMI sound (sesi HDMI'dan almıyorsanız), GeForce Experience gibi eklerden arındırın, bu şekilde bilgisayarınızda daha az arka plan görevi çalışacaktır.
Maalesef ki kare hızı oyun kazandırıyor :)
Hocam Geforce Experience kurmazsak, gelen güncellemeleri nasıl kuracağız. Önceki sürümün üzerine kurulum exe'sini mi çalıştıracağız yoksa sürekli DDU ile silip yeni sürümü mü kuracağız?

Yeni konular

Geri
Yukarı