NVIDIA ekran kartı driverı kurulamıyor ve ekran bozuluyor

kamlikli

Kilopat
Daha fazla  
Dün gece oyun oynarken GPU çöktü. Driver kurulamıyor sanırım ekran kartı CPU arızsaı verdi veya VRAM'lerinde arıza verdi. Çözümünü nasıl yapacağız bilgisi olanlar bakabilir mi? Video olarak da attım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dün gece oyun oynarken GPU çöktü. Driver kurulamıyor sanırım ekran kartı CPU arızsaı verdi veya VRAM'lerinde arıza verdi. Çözümünü nasıl yapacağız bilgisi olanlar bakabilir mi? Video olarak da attım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aygıt yöneticisinde uyarı var mı, varsa özellikler kısmındaki kod nedir?

Şuan ekran kartını komple söktüm geri taktım. Sistem normal çalışıyor ama oyuna girip zorlayınca yine videodaki gibi noktacıklar çıkıp kapatıyor kendini. Driverdan felanmı yoksa kartmı sorunlu?
NVCleaninstall ile kurmayı dener misin bir de.

Bunu denemedim.
Aygıt yöneticisinde uyarı var mı, varsa özellikler kısmındaki kod nedir?
Uyarı vardı ama şuan yok. Muhtemelen yine o uyarıya düşeceğiz atarım.
Farklı sürüm driver denedin mi?
Farklı sürüm deneyemiyorum. Sistem kurulu görüyor zaten. Anakarttan ekran kartını söküp geri taktım şu an normal çalışıyor yük verip deneyeceğim.

Ekran kartını söküp geri taktım bu şekilde hata veriyor:(

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    143,2 KB · Görüntüleme: 6

Geri
Yukarı