Yeni Nvidia Serileri Ne Zaman Gelir?

UmkuT

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı | Muhasebe | Lojistik
Arkadaşlar başlıktaki gibi sizce yeni modeller ne zaman gelir. 1060 almayı düşünüyorum fakat içimdeki bir ses 1 veya 2 ay bekle diyor.

Bana kalırsa beklemenin sınırı yok, daha tanıtılması Türkiye'ye gelmesi fiyat artışları derken insanın heyecanı kursağında kalabiliyor. Alıp yaz gecelerinin tadını çıkartmak daha mantıklı gibi.

Daha ne zaman duyurulacağının bile duyurusu yapılmamış kartları beklemek bana doğru gelmiyor. İki gün sonra ya da iki hafta sonra raflarda olmayacaksa, o ürünü beklemem. Bilgisayar bileşenlerinde hep yenisi gelecek zaten. Bekle bekle nereye kadar. Şu an bütçeniz dahilinde istediğiniz kartı alıp, yeni kartlar piyasaya gelip fiyatlar ve modeller oturunca elinizdekini satıp onlardan alırsınız. Yazı kartsız geçirmekten iyidir. Tabi şu an orta halli bir kartınız varsa beklenebilir. Ben bu şekilde düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı