Yeni Nvidia Serileri Ne Zaman Gelir?

Daha ne zaman duyurulacağının bile duyurusu yapılmamış kartları beklemek bana doğru gelmiyor. İki gün sonra ya da iki hafta sonra raflarda olmayacaksa, o ürünü beklemem. Bilgisayar bileşenlerinde hep yenisi gelecek zaten. Bekle bekle nereye kadar. Şu an bütçeniz dahilinde istediğiniz kartı alıp, yeni kartlar piyasaya gelip fiyatlar ve modeller oturunca elinizdekini satıp onlardan alırsınız. Yazı kartsız geçirmekten iyidir. Tabi şu an orta halli bir kartınız varsa beklenebilir. Ben bu şekilde düşünüyorum.

Zaten şuan acelem yok hem biraz uzak kalmak istiyorum. Açıkçası beklemek risk işi çünkü ya aynı fiyattan ya da daha pahalıdan alabilirim fakat her türlü 1060 fiyatı düşecek veya ikinci el fiyatı düşecek.

Laptop'lara gelmesi biraz uzun sürebilir. İlk tanıtılıp çıkacak sürüm xx80 sürümü olacak zaten. Diğerleri için bekleme süresi daha da artacak. Bütün bunlara ek olarak MSI, ASUS vs. soğutuculu olanları için bekleyeceksiniz. Bütün bunlara ek olarak da ülkemizde satışa çıkması için bekleyeceksiniz.

Bu arada arkadaşlar bu fiyatlar uçmuş gitmiş durumda. Zar zor biriktirdiğim para resmen hiç olmuş. 1 ay önce baktığım kart şuan 2600 olmuş. Çıldırıyorum ya kendimi yetersiz hissediyorum. Bu kadar mı zor olur istediğin bir şeyi almak...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı