Yeni oda tasarımı nasıl olmuş?

Dosya Ekleri

• IMG_0013.jpeg
    IMG_0013.jpeg
    21,2 KB · Görüntüleme: 43
Kız koymasaydı beğencektim ben. 10 tane kız var orada.

Hocam bu şey, anime kızı fetişi diyebiliriz yeni bir moda aslında bakalım artık ilerisine. Onun dışında oda sadece oyun oynanır onun dışında herhangi bir işe yaramaz çok dikkat dağıtıcı unsur var sadece oyun içinse fena değil yine de.

Hocam bu şey, anime kızı fetişi diyebiliriz yeni bir moda aslında bakalım artık ilerisine. Onun dışında oda sadece oyun oynanır onun dışında herhangi bir işe yaramaz çok dikkat dağıtıcı unsur var sadece oyun içinse fena değil yine de.
Muhteşem bi yorum! Galiba adamın birşeye daha fetişi var anladınız siz. 😄 bide profile Atatürk koymuş. Ona şaşırdım Atatürk koyuyor profile ama odası…

Anında disslike. Karı koyunca havalı olmuyorsunuz. İki ışık koyuncuda havalı olmuyorsunuz. Gidin oyuncu odalarına bakın.
Bende olsam anime kızı koymayı sevmem, gidip sevdiğim oyunlarla alakalı şeyleri yerleştiririm. Tankları çok sevdiğim için Tank koyarım mesela, sevdiğim bir dizinin sembolü, posteri veya hobilerimle ilgili zımbırtıları. Oyun ile bu anime kızlarının alakasını da anlayabilmiş değilim. Anime kızlarını koyunca aklıma amerikada evinin bodrumunda yaşayan oyun bağımlısı obez asosyal insanlar geliyor. Özenti gibi. halbuki bunlar yerine konulabilecek çok daha hoş aksesuarlar bulunabilir. Yinede arkadaş bunları seviyorsa ne diyelim yani takılsın zevklerine göre sonuçta bu odaların amacı zevklere hitap etmesi. Benim zevkim değil ama böyle bir oda yinede :)

Benim bildiğim oyun odasında tonla klavye mouse setleri, direksiyon seti, renk renk Gamepad'ler olur. Bu arkadaş ne kadar anime figürü varsa koyup, iki tane LED panel döşeyip oyun odası diye paylaşmış. LED döşemek oyun odası kalıbına giriyorsa o zaman benim odam pavyon. Tavan boyu LED var.😀

Geri
Yukarı