Yeni oda tasarımı nasıl olmuş?

Benim bildiğim oyun odasında tonla klavye mouse setleri, direksiyon seti, renk renk Gamepad'ler olur. Bu arkadaş ne kadar anime figürü varsa koyup, iki tane LED panel döşeyip oyun odası diye paylaşmış. LED döşemek oyun odası kalıbına giriyorsa o zaman benim odam pavyon. Tavan boyu LED var.😀

Oyun odası diye bir şey yazmamış oraya nereden çıkarıyorsun kardeşim bunu.

Bende olsam anime kızı koymayı sevmem, gidip sevdiğim oyunlarla alakalı şeyleri yerleştiririm. Tankları çok sevdiğim için Tank koyarım mesela, sevdiğim bir dizinin sembolü, posteri veya hobilerimle ilgili zımbırtıları. Oyun ile bu anime kızlarının alakasını da anlayabilmiş değilim. Anime kızlarını koyunca aklıma amerikada evinin bodrumunda yaşayan oyun bağımlısı obez asosyal insanlar geliyor. Özenti gibi. halbuki bunlar yerine konulabilecek çok daha hoş aksesuarlar bulunabilir. Yinede arkadaş bunları seviyorsa ne diyelim yani takılsın zevklerine göre sonuçta bu odaların amacı zevklere hitap etmesi. Benim zevkim değil ama böyle bir oda yinede :)
Muhteşem 2. yorum bu! Anime kızı sevenlerde gıcık oluyorum, bakın anime izleyenlere değil, sadece anime kızı sevip izleyenler.

Anime kızlarını koyunca aklıma Amerika'da evinin bodrumunda yaşayan oyun bağımlısı obez asosyal insanlar geliyor. Özenti gibi. Halbuki bunlar yerine konulabilecek çok daha hoş aksesuarlar bulunabilir.

Benim de aklıma sadece oyun oynayıp, herhangi bir kızla chat başlatamayan, asosyal kişiler geliyor umarım öyle değildir. Bir de oda sanki evde değil iş yeri gibi bir yer dükkanı andırıyor mekan.

Benim bildiğim oyun odasında tonla klavye mouse setleri, direksiyon seti, renk renk Gamepad'ler olur. Bu arkadaş ne kadar anime figürü varsa koyup, iki tane LED panel döşeyip oyun odası diye paylaşmış. LED döşemek oyun odası kalıbına giriyorsa o zaman benim odam pavyon. Tavan boyu LED var.😀

Hocam sizin dediğiniz şey abartıya giriyor herkesin tonla klavye mouse seti olacak diye bir şey yok. İnternetten gördüğünüz fotoğraflar, yabancı videolardaki setupları görüp yorum yapıyorsunuz TR şartlarında kolay mı her şeyi almak o kadar.

Sonunda benim kafada 2-3 kişi buldum en azından siz anime kızı veya kız sevmeye devam edin, ben hayatıma devam ediyorum 😀 siz aynı lucifer michaelsonsunuz amacınız karı kız koymak.

Yeni konular

Geri
Yukarı