Yeni okulda ders kitabı mevzusu

AhmetMesser

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben 3.sınıfı başka yerde okumuştum, 4.sınıfı da taşındığım yerde okudum.
O gün okula ilk defa gittiğimde ilk defa ders kitaplarımı alacaktım, ne olduğundan hiç haberim olmaksızın bana verecekleri ders kitaplarını başka bir öğrenciye verdiler, bana da geldiğim yerden ders kitapları almamı söylediler.

Edit : Bu anlattığım geçmişte yaşadığım bir olaydır, artık liseye geçiyorum zaten.
Sadece böyle bir olay hangi sebeplerden olabilir tarzında bir şey öğrenmeye çalıştım.

Son düzenleme:
O gün okula ilk defa gittiğimde ilk defa ders kitaplarımı alacaktım, ne olduğundan hiç haberim olmaksızın bana verecekleri ders kitaplarını başka bir öğrenciye verdiler, bana da geldiğim yerden ders kitapları almamı söylediler.
Ne yapabiliriz biz?

3. sınıfı başka yerde okuyan öğrenci 4. sınıfı da taşındığı yerde okuduysa, şu an bu öğrenci kaçıncı sınıftadır?

Siz liseye geçmemiş miydiniz hocam?

Ama anlatmayacak mısınız ?
Neyden kaynaklanıyor bu ? Nasıl bir sistem var ?
Şuan okuduğunuz yerin size vermesi gerekiyor müdür yardımcısı ile konuşun yoksa kitapların toplandığı yer var ordan bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı