Yeni operatöre geçtikten sonra mobil veri çekmiyor

Makaleler
1
Evet arkadaşlar, başlıktan da anlayacağınız üzere Türk Telekom'dan Vodafone'a geçtim. 5G SIM kartı geldi ve taktım. Şu anlık tarifem yok, sadece kolay paket aldım. Denemek için Instagram'a gireyim dedim fakat hiçbir şey yapılmıyor. Sizce sorun nedir?

Evet arkadaşlar, başlıktan da anlayacağınız üzere Türk Telekom'dan Vodafone'a geçtim. 5G SIM kartı geldi ve taktım. Şu anlık tarifem yok, sadece kolay paket aldım. Denemek için Instagram'a gireyim dedim fakat hiçbir şey yapılmıyor. Sizce sorun nedir?
Tarifen yoksa internet nasıl olsun ki? Birde açılma süresi denilen birşey var arkadaşımın dediği gibi

Eğer internet simgesi varsa sorun vodafone internetinin kalitesizliğinden kaynaklanıyor. Son üç aydır sosyal medyada veryansın eden çok.

Klasik Vodafone, keşke geçmeden önce araştırsaydınız bende yeni Vodafone'dan telekoma geçtim. Paranız varsa Turkcell geçin yoksa TT devam edin bence.

arkadaşlar sorunum düzeldi instagram'da falan gezebiliyorum fakat wild rift'e giremiyorum.

Sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı