Yeni oyun önerisi

RuevianX

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba millet. Ben oyun camiasına yeni gireceğim. Geçmişteki imkanlarımızdan dolayı güzel oyunlar oynayamadık. Zamanında sadece Metin 2 oynamıştım. Şu an ara ara CS:GO oynuyorum. Sizden oyun camiasına yeni giren birisi için hangi oyunlardan başlamalıyım fikir almak istiyorum. Korku oyunları hariç her oyunu oynarım. Steam kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Hangi oyundan başlarım?" kısmını ben de bilmiyorum ama size oyun önerebilirim: Cat Goes Fishing, çok sevdim kendisini. :) Ayrıca Game Dev Tycoon da severim. Bir de LoL önerebilirim ama TR sunucusunu pek önermem LoL'un.

Dishonored 1 ve 2 çok sevdiğim serilerden biri. Aynı zamanda Mass Effect serisi de güzel. Metro serisi korku diye geçiyor fakat çok korkunç değil güzel. Ve en kralı The Witcher 2 ve 3 (ilk oyunu hiç sevmedim dövüş mekanikleri çok saçma sapan bir şeydi onun özetini izledim youtubeden)

Ne tarz oyunlar sevdiğinize bağlı. Sadece FPS olsun, vurayım kırayım diyorsanız farklı, hikaye olsun içinde kaybolayım diyorsanız farklı.

Şimdi buraya Crysis yapıştırmazsam olmaz. [emoji1] Gerek Türkçe dublajı gerek grafikleri ile gelecekte geçen sevebileceğiniz bir oyun serisi.

Half-Life serisi, Portal serisi, Resident Evil serisi
Bunlar klasiktir. Kesinlikle oynamalısınız :)
Call of Duty serisi de güzel ama hangisini oynayacağına bağlı :)
Eğer şehir kurma oyunu seviyorsanız, Cities Skylines öneririm.
Simülasyon olarak, Euro Truck Simulator 2, Spintires, American Truck Simulator, Flight Simulator X, Car Mechanic Simulator 2015.
Diğer yandan kesinlikle oynamalısınız dediğim This War of Mine. Genelde oyunda savaşları konu alırlar gidersin bir yeri basarsın. Halk senin umurunda olmaz. Bu oyun savaşta masum halkı işlemiş. Kesinlikle tavsiye ederim :)

Çok teşekkürler
Bunlar klasiktir. Kesinlikle oynamalısınız :)
Call of Duty serisi de güzel ama hangisini oynayacağına bağlı :)
Eğer şehir kurma oyunu seviyorsanız, Cities Skylines öneririm.
Simülasyon olarak, Euro Truck Simulator 2, Spintires, American Truck Simulator, Flight Simulator X, Car Mechanic Simulator 2015.
Diğer yandan kesinlikle oynamalısınız dediğim This War of Mine. Genelde oyunda savaşları konu alırlar gidersin bir yeri basarsın. Halk senin umurunda olmaz. Bu oyun savaşta masum halkı işlemiş. Kesinlikle tavsiye ederim :)
.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı