Yeni oyuncuya hikayeli oyun önerisi

Daha fazla  
Dostlar kaç senedir LoL oynuyorum ve artık sıkılmaya başladım. Birazcık hikayeli oyunlar oynamak istiyorum. Hikayeli oyunlar camiasından uzak olduğum için pek bir şey bilmiyorum bu yüzden aranızda bilenler varsa bana oyun önerisinde bulunabilir diye sormak istedim. Sistemim orta bir sistem. Sistemime uygun güzel hikayeli oyunlar önerebilirseniz sevinirim sıktı artık LoL oynamak hikayeli oyunlar oynamak istiyorum. Aşağıya yazıyorum sistem özelliklerimi.

NVIDIA GeForce GTX 860M.
16 GB RAM.
Intel Core i5 4210h.

Tomb Raider serisi, CoD Black Ops 1, 2, MW serisi (2019 hariç), Far Cry 3, Crysis serisi, Metro serisi vsvsvs.
aslında serilere başlarım fakat son oyunlarını sistemim kaldırmayabilir o yüzden bilmiyorum başlasam mı tomb raider serisine
Portal ve Half Life serisi kesinlikle oynanmalı.
portalı hiç denemedim hikayesi güzelse oynayabilirim
CoD MW2 ile başlayabilirsiniz.
onu oynamıştım eskiden beğenmiştim

Bak şimdi kardeşim kitapları ve ilk 2 oyunu yere atıyorsun sonra Witcher 3'e direkt giriyorsun hemen.
Aslında serilere başlarım fakat son oyunlarını sistemim kaldırmayabilir o yüzden bilmiyorum başlasam mı Tomb Raider serisine

Portalı hiç denemedim hikayesi güzelse oynayabilirim

Onu oynamıştım eskiden beğenmiştim

Hocam Tomb Raider'in optimizasyonu iyidir. 2013 yapımı oyunu HD 3000'le bile oynamıştım ben, Rise of the Tomb Raider'in de tabii ki de HD 3000 le oynayacak halim yok, 860M ile zaten Rise of the Tomb Raider'i de Shadow of the Tomb Raider'i de belirli ayarlamalar sonucu 35-45 FPS arası oynayabilirsiniz. 2013 yapımı oyunu çok güzeldir hocam.

Geri
Yukarı