Yeni Sistem İçin Hikayeli Oyun Önerileri

beeblebrooks

Hectopat
Selam arkadaşlar. Uzun zamandır tabiri caizse "tost makinesi" denilebilecek bir dizüstü kullanmaktaydım. Sistemimin kaldırdığı eski ve iyi oyunların birçoğunu oynadım fakat son yıllarda çıkan oyunların hiçbirini oynama şansı elde edemedim. Bu hafta sağlam bir sistem topladım. Yıllardır düzgünce oynayamadığım, içimde kalan onlarca oyunu tadını çıkara çıkara oynamayı planlıyorum. Benim aklımda Witcher 3, AC: Odyssey, RDR2, Star Wars: Jedi Fallen Order gibi birçok oyun var fakat aynı zamanda gözümden kaçan çok şey var. Sizlerin "abi bunu kesin oynamalısın" dediğiniz önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
The Witcher 3: Wild Hunt'u 2 defa oynadım. (İlk oynamamda hile kullanıyordum ve sonradan zevk alamadığımı fark ettim en zor ayarda hilesiz tekrar bitirdim 😁 ) tavsiye ederim. RDR 2'yi de kesinlikle oynamalısın.
Yeni çıkan bir oyun olarak Mount & Blade: Bannerlord da oynayabilirsin.

Epic hesabınız ve indirim kuponunuz varsa 1 Mayıs'a kadar 39 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Size tavsiyem oynamadığınız oyunların en eskisinden başlayıp en yenisine doğru oynamanızdır. Mesela AC: Odyssey oynayıp ondan sonra Origins oynamak pek eğlenceli olmayabiliyor. Umarım anlatabilmişimdir neyi kastettiğimi. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı