Yeni Pakistanlılar Türkiye yolunda!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@381258 neden gülme attığınızı öğrenebilir miyim? Yoksa gerçekleri söylemem komiğinize mi gitti?

Komiğime gitmedi. Düşünsenize katılmadığım için atmıştım emojiyi. Oy almak için mülteciler getirilmez. Mültecileri gönderse daha fazla oy kazanır zaten. Siz ne düşünüyorsunuz? Mesela mülteci getirip ekonomiyi alt üst etmek yerine mültecileri göndermek daha karlı değil midir? Ki mültecilerin bir kısmı ağır işlerde çalışıyor.
Boş verin onu hocam profil fotoğrafından belli ne olduğu :D
Profil fotoğrafımda anormal bir şey yok. Komiğine gittiyse kendin otur düşün bence.

Komiğime gitmedi. Düşünsenize katılmadığım için atmıştım emojiyi. Oy almak için mülteciler getirilmez. Mültecileri gönderse daha fazla oy kazanır zaten. Siz ne düşünüyorsunuz? Mesela mülteci getirip ekonomiyi alt üst etmek yerine mültecileri göndermek daha karlı değil midir? Ki mültecilerin bir kısmı ağır işlerde çalışıyor.

Profil fotoğrafımda anormal bir şey yok. Komiğine gittiyse kendin otur düşün bence.

Allah'ım sana geliyorum. Ya afedersinizde siz nasıl bir düşünce yapısına sahipsiniz. Ülkenin çoğunluğu ben uzun diyeceğim Uzun'u sevmiyor ve bu çoğunluk Z kuşağı ile belli bir kesim çoğaldı tabii diğer taraftan da arttı ama çoğunluk sevmemek kısmında. Adam zaten kaybedeceğini kendisi bile biliyor. Getiriyor mültecileri din kardeşimiz diye yok ülkelerinde savaş varmış yok din kardeşi ülke ahıra döndü gelen geçen giriyor. Sen diyorsun "mültecileri gönderse daha karlı değil mi? " haha adam niye göndersin kendi istiyor gelsinler diye. Hem T.C. vatandaşlığını verip bedavadan oy alacak niye göndersin? Mülteciler ağır işlerde çalışıyor demişsin. Benim adam gibi saygılı, efendi, dürüst mültecilere saygım sonsuz. Fakat bu saygılı mülteci kesimi en fazla %5 geriye kalan %95 kısım ise ya sahilde nargile içerek keyifine bakıyor ya da kadınlara tecavüz ediyor, hırsızlık yapıyor. Uzun'da size hala bunları din kardeşi diye yutturmaya çalışıyor. Senin gibilerde buna inanıyor.

Ülke işgale uğramaya devam ediyor! Sessizce işgale uğruyoruz. Geleceğin tacizci tecavüzcüleri gelmeye devam ediyor. Pakistanlı taciz çetelerinin videoları bitmek bilmeyecek göreceksiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bitti mi? Bitmedi. Kasiyer kıza para fırlatan onu kameraya çeken insan müsveddesine ne demeli? Farklı şeyler yazmak istiyorum ama yeri burası değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Streamable Video bu da Türk polisiyle dalga geçen pakistanlılar yine.
Aşağıdaki video Gaziantep'den. Türkçe konuşan kalmamış, doğan çocukların tamamına yakını Arap. Ülke elden gidiyor resmen!

Yorum yok.

Belki geçen hafta açılan şu konuyu hatırlarsınız:

Sınırdan gelen Türkleri almazken, sınırdan gelen malum kişileri alır olduk. Ülkemiz çok güzel yönetiliyor.

Bana kızanlar kızsın hiç umrumda değil, bu duruma neden geldiysek hep din ve din kardeşliği yüzünden geldik.
Birader amaç Büyük Ortadoğu Projesi'ni gerçekleştirmek. Din kardeşi hava ile civa. Böyle müslüman mı olur?
Yok, ayrıca bu gelenler ne biçim Müslüman..?
Bunlar müslümanı geç insan değiller ilk başta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı