Yeni Pakistanlılar Türkiye yolunda!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Keşke Türkiye'de bir ressam olsa. Bana hapse girmeyeceksin deyin Michael Myers olurum bunlara karşı.

Keşke İnstagram'daki büyük topluluk sayfaları akım başlatsa da insanlar yavaştan örgütlense.

Vallahi bende dedemi bu durumsa tembihledim. Netmiş din kardeşiymisiz :D

Din kardeşliği bir yere kadar, başkasının veya bizim ülkenin bayrağını yakmak kadar başka bir acizlik görmedim. Eğer bir ülke sahibi olsaydım ve nükleer güçlerim olsaydı bu tür şeytanları patlatmak benim için büyük bir zevk olurdu. NATO veya başka bir şey dinlemezdim.

Irkçı değilim ama bunlar ırk değil başka bir şey...
Irkçılık insanlara karşı yapılan bir şey. Bu videodakiler kendi pisliğini yiyen hayvanlardan farksız.
Hayrolayla Maşallahla Bismillahla çözülmez bu sorun. Sorunun çözümü aşağıda.
Not: Parti propagandası gibi algılanmasın ama bu adam haricinde sığınmacıları göndereceğini söyleyen bir Allah'ın kulu yok siyasetçiler arasında.
Eki Görüntüle 1360088
Bu adamın söylediği hiçbir şeye inanmayın. AK P*rti'den tek farkı "mültecileri göndereceğiz" demesi. Sağlam bir Fetullah Gülen destekçisi olur kendisi.

Irkçılık insanlara karşı yapılan bir şey. Bu videodakiler kendi pisliğini yiyen hayvanlardan farksız.

Bu adamın söylediği hiçbir şeye inanmayın. AK P*rti'den tek farkı "mültecileri göndereceğiz" demesi. Sağlam bir Fetullah Gülen destekçisi olur kendisi.

Son zamanlarda zafer partisine karşı insanlarda büyük bir sempati oluştu mülteciler hakkında ki söylemlerinden dolayı , kendisi hakkında söylenenler çok karışık ancak bir şekilde destekçi sayısını arttırıyor

Hayrolayla Maşallahla Bismillahla çözülmez bu sorun. Sorunun çözümü aşağıda.
Not: Parti propagandası gibi algılanmasın ama bu adam haricinde sığınmacıları göndereceğini söyleyen bir Allah'ın kulu yok siyasetçiler arasında.
Eki Görüntüle 1360088
Bu adam gerçekten kitleyi iyi kullanıyor. Mültecileri göndereceğiz dedi büyük bir kitlenin desteklediği Mansur Yavaş'ı bırakın aday yapalım dedi. Şimdi çoğunluk bu adamın destekçisi. Emin olamıyorum.

Ülke işgale uğramaya devam ediyor! Sessizce işgale uğruyoruz. Geleceğin tacizci tecavüzcüleri gelmeye devam ediyor. Pakistanlı taciz çetelerinin videoları bitmek bilmeyecek göreceksiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bitti mi? Bitmedi. Kasiyer kıza para fırlatan onu kameraya çeken insan müsveddesine ne demeli? Farklı şeyler yazmak istiyorum ama yeri burası değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Streamable Video bu da Türk polisiyle dalga geçen pakistanlılar yine.
Aşağıdaki video Gaziantep'den. Türkçe konuşan kalmamış, doğan çocukların tamamına yakını Arap. Ülke elden gidiyor resmen!

Suriye 1 bunlar 2 sonumuz hayrolsun.

Valla şu adamın gidip de Mansur Yavaş'ın ismini anması bile utanç sebebi. Sen kimsin ki aday gösteriyorsun.
Ne alaka hocam? İsteyen istediğini aday gösterir. Mansur'da çıkıp ben aday olmayacağım der olur biter. Kaldı ki bütün anketlerde millet ittifakının adayının Mansur Yavaş olmasını istiyor vatandaş. Kılıçdar aday olursa bugünler daha iyi günlerimiz !

@381258 neden gülme attığınızı öğrenebilir miyim? Yoksa gerçekleri söylemem komiğinize mi gitti?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı