Yeni parçam nasıl olmuş?

Dostum emeğine sağlık ama buna müzik demeye dilim el vermiyor, bu tür parçaları kim neden dinliyor bilmiyorum ama yorum yapılacak düzeyde değil.

Yine de emeğine sağlık.

Bu tür derken kalite konusunda mı yoksa tür konusunda mı?

Tür + kalite diyelim, ortada bir şey yok yani arkada bir beat dönüyor ve üzerine ölü gibi bir ses tonuyla metin okur gibi müzik falan. Piyasası da kaynıyor bu tip müziğin, bence işin direkt beat kısmıyla ilgilensen daha iyi olur.

Tür + kalite diyelim, ortada bir şey yok yani arkada bir beat dönüyor ve üzerine ölü gibi bir ses tonuyla metin okur gibi müzik falan. Piyasası da kaynıyor bu tip müziğin, bence işin direkt beat kısmıyla ilgilensen daha iyi olur.
Aslında tür kısmında pek sıkıntım yok. Çünkü amacım piyasası olan işlerden ziyade içinde bulunduğum duygu durumunu kağıda aktarmak.
Ses tonuna geldiğimde ise tamamen katılıyorum. Kendi kulaklığımda bir nebze iyidi ama bugün farklı bir kulaklıktan dinleme şansım oldu. Hem çok kısım hem de çok tekdüze olmuş.

Eleştiri için teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha önce yaptığım parçaya çok eleştiri gelmişti burada. Özellikle beatin çok kısık, sözlerin çok yüksek sesli olduğu söylenmişti.
Bugün farklı bir parçada biraz daha düzeltmeye çalıştım.
Beat Free. Bu yüzden kapak tasarımından tutun sözlere, dinlenebilirliğinden tutun da mix'ine kadar her kısım için eleştirilere açığım.

Gören herkes geri bildirimde bulunursa sevinirim.

Hocam sesde hiçbir fark göremedim ve güzel olmamış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha önce yaptığım parçaya çok eleştiri gelmişti burada. Özellikle beatin çok kısık, sözlerin çok yüksek sesli olduğu söylenmişti.
Bugün farklı bir parçada biraz daha düzeltmeye çalıştım.
Beat Free. Bu yüzden kapak tasarımından tutun sözlere, dinlenebilirliğinden tutun da mix'ine kadar her kısım için eleştirilere açığım.

Gören herkes geri bildirimde bulunursa sevinirim.
Beğendim güzel olmuş.

Şarkıyı eleştirecek kadar bilgim yok bu yüzden haddim değil fakat sesiniz ciddi anlamda harika. Bana kalırsa bu işin peşini bırakmayın, sesiniz alışılmışın dışında örnek vermem gerekirse Rota denilen rapçiye benzer bir sesiniz var. Bu yüzden ne söylerseniz söyleyin kulağa hoş geliyor, ses tonunuz güzel ve şarkı süper akıyor. Tabi bunlar benim zevklerime uyduğu içinde olabilir, dediğim gibi çok bilgim yok fakat ben sesinizi ciddi anlamda beğendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı