Yeni parçam nasıl olmuş?

Ses tonunuz ve beat uyumu harika ancak diksiyonunuz bazen ses tonunuzu yanlış yönde etkiliyor ses seviyeniz yanlış çıkıyor zaten Slow bir parça sözler iyice göz önünde o yüzden biraz diksiyon videoları izleyin ses tonunuzu iyi kontrol edin onun dışında gayet iyi.

Ben de Rota, Allame gibi rapçilerin seslerini çok beğeniyorum.
Fakat kimi de daha soft(?) seslerden hoşlanıyor.
Biraz kişisel bir mesele o.
Açık konuşmak gerekirse benim de hoşuma gidiyor Ama şuan nasıl daha efektif kullanabileceğimi bilmiyorum. Onun üzerinde çalışıyorum.

Son düzenleme:

Attım hocam. Açıklamayı mutlaka okuyun.

Ses tonlaması, diksiyon ve ağız hareketlerine çalışabilirsin. Ayrıca yaptığın müzikleri SoundCloud'a yüklemeni tavsiye ederim. Orası müthiş bir yer. Çoğu müzisyen genç iken orada keşfedildi.

Ses tonlaması, diksiyon ve ağız hareketlerine çalışabilirsin. Ayrıca yaptığın müzikleri SoundCloud'a yüklemeni tavsiye ederim. Orası müthiş bir yer. Çoğu müzisyen genç iken orada keşfedildi.
Soundcloud hala bu kadar takip edilen bir yer mi?

SoundCloud hala bu kadar takip edilen bir yer mi?

TR'de herkes Spotify sever oldu. Diğer kaliteli servisler ayrıldığından ortalık dandik bir servise kaldı. Yurt dışında özellikle çok rağbet görüyor.

Dostum, kayıt alacaksan sana yardımcı olmak isterim. Çünkü bende geçtim o yollardan. Instagram: Talhaozturk06TR mesaj atarsan yardımcı olmaya çalışırım aynı şehirdeysek.

Dostum, kayıt alacaksan sana yardımcı olmak isterim. Çünkü bende geçtim o yollardan. Instagram: Talhaozturk06TR mesaj atarsan yardımcı olmaya çalışırım aynı şehirdeysek.
Aga ben Kırıkkale'deyim. Normalde ulaşırdım ama aynı şehirde olmamız pek mümkün değil sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…