Yeni PC için işletim sistemi önerisi

Kroxxy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. ASUS ROG STRIX serisinden bir laptop aldım. Satın aldığım sitede bazıları Windows 10 kurmayı önerirken bazıları W11 kurmayı öneriyor. Bilgisayarı oyun ve yazılım geliştirme amacıyla kullanacağım. Siz hangisini önerirsiniz? Windows 10 Pro lisansım var(Üniversiteden dolayı) 11'e geçerken de lisans anahtarı veriliyor mu? İyi akşamlar.

Merhaba. ASUS ROG STRIX serisinden bir laptop aldım. Satın aldığım sitede bazıları Windows 10 kurmayı önerirken bazıları W11 kurmayı öneriyor. Bilgisayarı oyun ve yazılım geliştirme amacıyla kullanacağım. Siz hangisini önerirsiniz? Windows 10 Pro lisansım var(Üniversiteden dolayı) 11'e geçerken de lisans anahtarı veriliyor mu? İyi akşamlar.
Windows 10 anahtarı ile Windows 11 etkinleştirebiliyorsunuz.

Merhaba. ASUS ROG STRIX serisinden bir laptop aldım. Satın aldığım sitede bazıları Windows 10 kurmayı önerirken bazıları W11 kurmayı öneriyor. Bilgisayarı oyun ve yazılım geliştirme amacıyla kullanacağım. Siz hangisini önerirsiniz? Windows 10 Pro lisansım var(üniversiteden dolayı) 11'e geçerken de lisans anahtarı veriliyor mu? İyi akşamlar.

Windows 10 Pro'dan Windows 11'e lisans anahtarınız ile geçebilirsiniz.

Geri
Yukarı