Yeni PC'de ekrana görüntü gelmiyor

growest

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Bir abime PC topladık. Birleştirmeyi aldığımız yer yaptı. Windows'u ben kuracaktim fakat PC'yi açtığımızda ekrana görüntü gelmiyor. No Signal yazıyor. Monitör bozuk değil başka PC'de denedik aynı HDMI kabloyla. Acaba sorun nedir, yardımcı olur musunuz? BIOS mu güncel değildir?

Arkadaşlar merhaba. Bir abime PC topladık. Birleştirmeyi aldığımız yer yaptı. Windows'u ben kuracaktim fakat PC'yi açtığımızda ekrana görüntü gelmiyor. No signal yazıyor. Monitör bozuk değil başka PC'de denedik aynı HDMI kabloyla. Acaba sorun nedir, yardımcı olur musunuz? BIOS mu güncel değildir?

Kabloyu düzgün taktığınızdan emin olun. Ben de 2 kere takmıştım açılmamıştı sonra 3. seferde kabloyu çıkarıp düzgünce taktığımda oldu. Denenebilir

Kabloyu düzgün taktığınızdan emin olun. Ben de 2 kere takmıştım açılmamıştı sonra 3. seferde kabloyu çıkarıp düzgünce taktığımda oldu. Denenebilir
Çok denedim hem dp den hem hdmı dan denedim ama yok gelmiyor görüntü

Anakart güç kablosu bağlantı soketini tam olarak takılmamış olabilir. Ben toplama bilgisayarımı ilk çalıştırmayı denediğimde bende de görünü gelmiyordu. Kasayı açıp içine bakınca toplayan adamların anakart güç kablosunu tam takmadıklarını fark edip yerine oturtmuştum. sonrasında gelmişti görüntü. (Yalnız benimkinde direk pc ye güç gelmiyodu yani kasa fanları çalışıyordu ama mesela işlemci fanı çalışmıyordu)

Yeni konular

Geri
Yukarı